Oyun Haberleri

Square Enix, Final Fantasy 35. Yıldönümü Pop-Up Mağazasını Sergiliyor

final fantasy 35th anniversary pop up store

Square Enix, sahip olduğu bir dizi fotoğrafı paylaşmak için çevrimiçi oldu. son fantezi 35. yıl dönümü pop-up mağazası. Franchise’ın anavatanı Japonya’da sınırlı bir süre için açık olan pop-up mağazada çeşitli yeni ürünler var. son fantezi çoğu yalnızca fiziksel Parco pop-up mağazasından veya çevrimiçi mağazadan satın alınabilen satışa sunulan ürünler ve ürünler.


35. yıl kutlamaları son fantezi Etkinliğin resmi tarihi 2022 olmasına rağmen 2023’e kadar kan akıyor gibi görünüyor. COVID-19 salgını kısıtlamaları hafiflerken, Square Enix’in şirketinin en büyük kilometre taşları için pazarlama çabalarıyla tüm gücünü kullanması şaşırtıcı değil. Buna Japonya’daki farklı dizi yıldönümleri için fiziksel etkinliklere ev sahipliği yapmak da dahildir. Krallık kalpleri 20. yıl sergisi, son fantezi 7 25. yıl dönümü temalı kafe ve daha fazlası. Artık insanlar evlerini terk etmeye daha az isteksiz olduklarına göre, Square Enix’in faaliyetleri için fiziksel mağazalarla daha fazla işbirliği yapması şaşırtıcı değil.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Final Fantasy 35. Yıldönümü Ürünleri Ortaya Çıktı

Square Enix, Twitter’da bir dizi gönderi paylaştı. son fantezi Japonya’nın PARCO Shibuya lokasyonunda 35. yıl dönümü pop-up mağazası. Pop-up mağaza, şirketin ülke çapında bir dizi mağaza olan Japon markası PARCO ile ortaklığının bir parçası. Paylaşımlarda, popüler isimler tarafından yapılan görseller de dahil olmak üzere, bölgenin özelliklerini sergileyen fotoğraflar yer aldı. son fantezi dizi sanatçısı Yoshitaka Amano. Gönderiler Japonca olsa da, Google Translate, hayranların her bir tweet’in içeriğini, özellikle de PARCO mağazasından satın alınabilecek ürün türlerini anlamalarına yardımcı olacaktır.

OKU  Lütfen Vampire Survivors film müziğini kaydeden bütün bir senfonik orkestrayı gözlemleyin.

Twitter gönderilerine göre, pop-up mağazada özellikle farklı türdeki CD’ler için özel bir müzik köşesi bulunacak. son fantezi müzik parçaları. Dahası, farklı oyunlardaki konseptler ve tasarımlarla dolu birçok sanat kitabı da serinin hayranları tarafından satın alınabilir. Online alışveriş yapmayı tercih edenler için bu ürünler PARCO’nun resmi kanallarından da satın alınabiliyor. Ancak, bazı ürünler, popülerlikleri nedeniyle halihazırda çevrimiçi olarak satıldı. Umarız Square Enix bazı ürünleri yeniden stoklar, böylece daha fazla hayran kendi ürünlerine sahip olabilir. son fantezi 35. yıl dönümü temalı öğeler.

Ne yazık ki Final Fantasy’nin 35. yıl dönümü pop-up mağaza 21 Mart 2023’e kadar sadece PARCO Shibuya’da açık olacak. Bu nedenle, bu süre içinde Japonya’da olacak kadar şanslı olan ilgili ziyaretçiler muhtemelen yakında uğrayacak. Neyse ki, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar bunları da satın alabilir son fantezi PARCO’nun uluslararası nakliye teklifi aracılığıyla yıldönümü temalı ürünler.

DAHA: 2023, Square Enix’in Bugüne Kadarki En İyi Yıllarından Biri Olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bill Gates, AI devriminin 'mikroişlemcinin, kişisel bilgisayarın, internetin ve cep telefonunun yaratılması' kadar temel olduğunu söylüyor.