Moda

Ay takvimindeki en havalı hayvan tavşan mı?

Ay takvimindeki en havalı hayvan tavşan mı?

Kate Moss, Vivienne Westwood AW95 pistinde bir tavşan tutuyor

Daniel SIMON/Getty Images

keçi, öküz, domuz, ejderha; Ay takviminde bir evi paylaşmaya istekli olacağınız çok fazla hayvan yok. Ancak (bazı durumlarda) bir bekleme listesiyle birlikte gelen ve bu yıl iyi şanslar vaat eden, zıplayan, eve uygun bir memeli var. Evet, o kudretli tavşan.

okumaya devam et

intikam neden sessizlik en sıcak aksesuar

ürün resmi

2023 harika bir başlangıç ​​yapıyor – Miley Cyrus yeni müzik yayınlıyor, Jennifer Coolidge Altın Küre kazandı ve 22 Ocak’ta ay takvimi büyük tavşan idolüyle yeni yılını kutluyor. Güneşte (veya Ayda) önceki yıllar arasında 2011 (Galler Prensesi Alexander McQueen’de Prens William ile evlendiğinde, Vivenne Westwood 70 yaşına ve Gucci 90 yaşına geldiğinde), 1987 (Margaret Thatcher üçüncü kez seçildiğinde ve Herringbone inci taktığında) içerir. , Kirli Dans ekranlarımızı süsledi ve orijinal Dedikoducu kız, Blake Lively doğdu) ve hepsinden önemlisi, yeni milenyum için tüm pastoral hırslarıyla yüzyılın dönüşünün habercisi olan 1999. Neyse ki emin ellerdeyiz.

Louis Vuitton, AW09

Getty Images aracılığıyla Stephane Cardinale/Corbis

Schiaparelli Couture, AW18

Kim Weston Arnold / Indigital.tv

Thomas Browne

tavşan çantası
£2,870 farfetch.com’da

Modada mütevazı tavşanın etkisi sonsuzdu. etkilerini göz ardı ediyoruz lapin Geçmişin mantoları, ancak sembolizmi ve silueti inkar edilemez bir şekilde stili tanımladı. Podyumda, tavşan kulakları ara sıra şovun sahibi oldu. 2009’da, o zamanki Kreatif Direktör Marc Jacobs, Louis Vuitton’un AW09 koleksiyonu için (tavşan) koridoruna sanatkar kulaklı bir dizi model gönderdi. New Yorklu tasarımcı Thom Browne, koleksiyonlarında da kulaktan kulağa oynamasıyla, AW14 erkek giyim koleksiyonu için tüvit tavşan maskeleri giydirmesiyle ve AW20 için işlemeli dantel uyarlamasıyla tanınır. Browne ayrıca aksesuar severler için bir dizi ultra sevimli tavşan el çantası sunuyor. 2018’de, o zamanlar evin hayvansever kurucusu Schiaparelli’nin yönetiminde olan Bertrand Guyon, altın tavşan başlıkları ve şok edici pembe ve turuncu ipek kulaklar da dahil olmak üzere bir dizi hayvan kıyafeti ile Elsa’ya saygı duruşunda bulundu. Kate Moss, punk prensesiyle koordinasyon sağlamak için kollarında tüylü bir arkadaşıyla Vivienne Westwood’un AW95 şovunda bile yürüdü.

Hugh Hefner ve “tavşanları” Chicago’daki Playboy Key Club’da

İnce Aarons/Getty Images

Ancak tavşanın en bilinen reenkarnasyonlarından biri Playboy tavşanıdır. Oyun arkadaşı Ilse Taurins, 1960 yılında reklam yönetmeni Victor Lownes ile çıkarken kostümü hayal etmişti. Yayıncılık patronu Hugh Hefner, başlangıçta gece kulübü hosteslerinin ilham verdiği fırfırlı gecelikler giymesini istiyordu. Zigfield Çılgınlıkları, ancak taurin, içecek servisinin pratik olmadığına dikkat çekti. Bunun yerine, tavşanın yeni görünümü olarak çıplak çoraplar, yaka, manşetler, tavşan kulakları ve kabarık bir kuyruğu olan tek parça bir korse tek parça kıyafeti verildi. Ve böylece “seksi” tavşan doğdu.

Tatler’ın Kasım 1988 sayısının dijital olarak geliştirilmiş taraması

Russell Salonu

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Heidi Klum, Avatar galası için başka bir dünyadan transparan bir elbise giydi.
İlgili yazılar
Moda

Fergie abartılı moda bayrağını kaldırdığında! York Düşesi Sarah'nın onuruna, lezzetli Camp American Tour drone'u

Moda

Makosen ayakkabılar aşkına, asil bir şekilde tanınan ısmarlama ayakkabıcı Arthur Sleep, Savile Row'da ayaklarını buluyor.

Moda

Anneler Günü neredeyse burada! Tatler, bu yıl bayılacağı 23 lüks hediye seçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir