Oyun Haberleri

Elden Ring Oyuncusu Godfrey’i 2 Hançer Kullanarak Bir Defa Vurulmadan Yendi

godfrey-first-elden-lord-hoarah-loux

Bir Elden Yüzüğü oyuncu zorlu oyunsonu patronu Godfrey’i sadece bir çift hançer kullanarak ve vurulmadan yendi. Elden Yüzüğü bir süredir piyasada değil, bu nedenle oyuncular yaşam döngüsünde en deneyimlilerin mümkün olan en eğlenceli ve benzersiz yollarla gösteriş yaptığı bir noktaya ulaştı. Sert bir boss’u tek bir darbe almadan ve oyundaki en gösterişsiz silah türlerinden birini kullanarak bir dakikadan biraz fazla bir sürede öldürmek bu kategoriye giriyor.


Elden Yüzüğü anlatı hedefleriyle tam olarak yaklaşmıyor. Ancak oyunun açıkça ortaya koyduğu bir şey, oyuncunun Elden Lord olmaya çalıştığıdır. Oyuncuların Elden Lord olmak için üstesinden gelmeleri gereken engellerden biri, sırtında Beast Regent Serosh adlı hayalet bir kaplan olan Godfrey adlı iri bir adam olan ilk Elden Lord’u yenmektir. Godfrey birkaç ana patrondan biridir Elden Yüzüğü oyuncular iki kez karşı karşıya gelir ve patronlardan oluşan bir eldivenin yalnızca bir üyesinin, oyuncuların resmi olarak kredileri almak için oyunun son saatlerinde birbiri ardına yenmesi beklenir. Bu nedenle, taktikleri birinci ve ikinci aşamaları arasında kökten değiştiği için biraz zor olabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Oyuncusu Godrick’in Askeri Kılığına Girerken Godfrey’i Yendi

Reddit kullanıcısı DaddyWhoGames’in göründüğü gibi, yalnızca deneyimli bir oyuncu Godfrey’i yalnızca iki hançerle yarıp geçebilir ve hiçbir hasar almaz. Elden Yüzüğü ve mikrodalga patlamış mısırdan daha kısa sürede yardım almadan. DaddyWhoGames, her biri birer tane olmak üzere iki güçlü hançer kullanıyor gibi görünüyor: Sağ elinde Reduvia ve sol elinde Büyük Bıçak, her ikisi de düşmanlara bir ton Kan Kaybı hasarı veriyor. DaddyWhoGames’in herhangi bir hasar almasının tek nedeni, bir düşmana Kan Kaybı uygulamanın oyuncunun sağlık çubuğunun bir kısmını tüketmesidir.

OKU  Bu Aralık ayında Dyson Sphere Programı mücadeleye girdiğinde yıldızlararası fabrikanızı savunun

Godfrey’e 2 küçük hançerle saygısızlık etmek. RL68 vuruş yok, Eldenring’den solo

Kan Kaybı silahları hata payını azaltabilir. Böyle bir dövüşten sağ çıkmanın püf noktası, DaddyWhoGames’te bolca bulunan kusursuz savunma zamanlamasıdır. İlk aşamada Godfrey, muazzam bir savaş baltasıyla sallanıp parçalıyor, ara sıra oyuncunun dengesini bozmak için taş çatlatan bir tepinerek işleri değiştiriyor. DaddyWhoGames, her darbeyi hızla savuşturur ve kolaylıkla tepinir. Godfrey ikinci aşamasında baltayı bırakır ve çıplak elle kıskaçlı bir yaklaşım benimser. DaddyWhoGames, yere düşen Godfrey’e yeterince hasar vermek için kıskaçların etrafında güvenle ve sakince dolaşarak ikinci aşamayı daha da kolay hale getiriyor. Yüzüstü yattığında, haklı bir arkadan bıçaklama, Godfrey’in yaşam çubuğunun büyük bir bölümünü yer ve onu yenilgiden yalnızca birkaç önemsiz hançer savuruşuyla uzaklaştırır.

Reduvia tek başına bir oyuncuyu oyunun büyük bölümünde taşıyabilir. Kendisi de biri olan karışıma Büyük Bıçağı eklemek Elden Yüzüğü’Reduvia dışındaki en iyi hançerler, bir oyuncunun hasardan kaçınmak için kendini kusursuz bir kaçma ve zıplama zamanlaması yaşamına adadığı anlamına gelir. Tüm bunlar, zırh hesaba katıldığında daha da etkileyici hale geliyor, çünkü DaddyWhoGames’in etkili bir şekilde kaçmak ve saldırmak için yeterince çevik olabilmesinin tek yolu, daha ağır setler kadar hasar vermeyen daha hafif zırh giymekti.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

OKU  Rockstar, 8 yıl önce yasakladığı GTA Online FiveM modunun yapımcılarını satın aldı

DAHA: Godfrey, En Anime’sinde Elden Ring’dir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.