Oyun Haberleri

41. yıllık Altın Joystick Ödüllerini nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Golden Joystick Awards 2023 Logo

Yılın en harika zamanı: Oyun endüstrisinin en iyi gece kıyafetlerini giydiği ve Troy Baker’ın sahneye çıkıp milyonlarca halk oyu toplandıktan sonra hangi video oyunlarının kazanacağını bize anlattığı zaman.

Başka bir deyişle yarın yayınlanacak olan Altın Joystick’lerin zamanı geldi. 10 Kasım, 08:00 PT / 11:00 ET / 16:00 GMT canlı yayın düzenleyebilecek hemen hemen her platformda. Bu YouTube, Twitch, Steam, Bilibili, Facebook, TikTok, Twitter anlamına gelir. Ah, ayrıca GamesRadar, TechRadar Gaming ve tam burada PC Gamer’da.

Bu yıl Royal Lancaster Hotel’de sahnede Troy Baker’a Manon Gage, Maggie Robertson, Yuri Lowenthal, Stephanie Joosten ve BG3’ten Karlach ve Astarion gibi isimler de dahil olmak üzere her türden konuk katılacak: Samantha Béart ve Neil Newbon. Ayrıca, olaylar BG3’ün anlatıcısı Amelia Tyler’ın yumuşak tonlarıyla yönlendirilirken lütfen Karanlık Dürtü’nüzü kontrol altında tutmaya çalışın.

Muhteşem oyunlar açısından açıkçası çılgın bir yıl oldu, dolayısıyla Yılın En İyi Oyunu ödülü için rekabet şimdiye kadar gördüğümüz en ateşli rekabetlerden biri. Baldur’s Gate 3, Tears of the Kingdom ve Alan Wake up gibi ödüle aday gösterilen yapımların kimin birinci olacağını herkes tahmin edebilir.

En iyi gong’un yanı sıra, Ben Starr, Yuri Lowenthal ve Ellise Chappell’in yer aldığı En İyi Baş Performans Sanatçısı ve Tyler, Newbon ve Patricia Summersett gibi isimleri bulabileceğiniz En İyi Yardımcı Performans Sanatçısı kategorileri de olacak ( Zelda’dan anladığım kadarıyla “Nintendo Switch” adında bir oyun çıktı. Ödüllerin ve adayların tam listesini burada bulabilirsiniz.

Çok fazla oy, çok fazla oyun ve çok fazla isim var ve işlerin ne zaman başlayacağını hatırlamak için oldukça iyi bir akşam olacağı kesin (sadece hatırlatmak isterim) 10 Kasım 08:00 PT / 11:00 ET / 16:00 GMT. Orada görüşürüz!

OKU  Bu Aralık ayında Dyson Sphere Programı mücadeleye girdiğinde yıldızlararası fabrikanızı savunun

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.