Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 29 Ekim Pazar için ipucu ve cevap #862

Today

Wordle haftanızı kendi tarzınızda bir galibiyetle tamamlayın. Belki günlük oyununuzu genel ipuçlarımızla tazelemek veya 29 Ekim (862) ipucuyla bugünkü bulmacayı biraz zorlamak isteyebilirsiniz. İstediğiniz her şey burada; bugünkü Wordle cevabının parlak, tıklanabilir bir şekilde sunulmasını isteseniz bile.

Pek çok tahminde iki sarı harfe rastlamak bugün bana tam olarak güven vermedi, ancak ilk umutsuzluk dalgası dindikten ve tekrar baktığımda ne kadar şanslı olduğumu fark ettim. Zaten pek çok genel mektubu elemiştim ve eğer sarılarım orada hatalıysa o zaman yalnızca başka bir noktaya gidebilirlerdi: kazanan tarafa.

Bugün Wordle: Bir ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 29 Ekim Pazar için bir ipucu

Sahte, yalan (veya yalancı), sahte: bunların hepsi günümüzün sözü için harika alternatiflerdir. Birleşik Krallık İngilizcesinde bu kelimenin altı harfi vardır ve bir “E” içerir.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’ı alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle galibiyet serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Benzersiz ünlü ve ünsüz harflerin dengeli bir karışımından oluşan bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Daha önce elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  Ben İsa Mesihim Oyunu Suyu Şaraba Dönüştürmenizi ve Son Akşam Yemeğine Katılmanızı Sağlıyor

Neyse ki, gece yarısına kadar yapılmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Dolayısıyla oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süreliğine uzaklaşmak yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugün Wordle: Cevap

(Resim kredisi: Gelecek)

Bugünün Wordle cevabı nedir?

Buna ihtiyacın olabilir. 29 Ekim (862) Wordle’ın cevabı: SAHTE.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Bunlar aynı zamanda günümüzün Wordle’ına ilişkin tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur çünkü cevabın tekrarlanması pek mümkün değildir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 28 Ekim: DUVARCI
 • 27 Ekim: SOYLU
 • 26 Ekim: PİKE
 • 25 Ekim: YENİDEN DENE
 • 24 Ekim: NEDEN
 • 23 Ekim: TEMPO
 • 22 Ekim: VERİLMİŞTİR
 • 21 Ekim: GÜLÜMSEME
 • 20 Ekim: MEYDANA GELMEK
 • 19 Ekim: SPLAT

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra halinde beş kutu verir ve kazanma serinizi sürdürmek için bunların içinde hangi beş harfli gizli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın Güçlü bir kelimeyle başla ARISE veya ortak ünsüzlerin ve birden fazla sesli harfin iyi bir karışımını içeren herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, potansiyel olarak fazladan bir harfi ortadan kaldırma veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, kelimelere tekrar eden harflerle başlamaktan da kaçınmak isteyeceksiniz. Enter’a bastığınızda hangilerinin doğru, hangilerinin yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

OKU  ALS'li Twitch Yayıncısı Sadece Gözlerini Kullanarak Oyun Oynar ve İçerik Oluşturur

Bir sonraki tahmininizin ilkine iltifat etmesini, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz genel harfleri kapsayacak şekilde başka bir “iyi” kelime kullanmasını ve aynı zamanda bugünün cevabında mevcut olmayan bir gerçek nedeniyle artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız var ve yalnızca gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.