Moda

BAFTA’ların kırmızı halısından İngiliz Vogue’una ve Tiffany & Co’nun ışıltılı afterparty’sine kadar; Dün gece, çok özlenen Galler Prensesi görünmese bile, beyazperdede zengin bir gösteriydi.

BAFTA'ların kırmızı halısından İngiliz Vogue'una ve Tiffany & Co'nun ışıltılı afterparty'sine kadar;  Dün gece, çok özlenen Galler Prensesi görünmese bile, beyazperdede zengin bir gösteriydi.

Her yıl, Şubat gelip çattığında ve Ocak ayı hüznünün gri renkli sıkıntıları yerini baharın umut dolu ipuçlarına bıraktığında, kraliyet tarzı dedektifler nefeslerini tutarak Galler Prensesi’nin BAFTA kırmızı halısına muhteşem bir hava katmak için geri dönmesini beklerler. Güneşin etrafında başka bir gezi için cazibe. Her zaman terzilik açısından görkemli bir şıklığın işaretçisi olan Prenses Kate, Alexander McQueen, Erdem ve Jenny Packham gibi büyük İngiliz tasarımcıları destekleyen bir dizi hayranlık uyandıran tasarımla 2011’den bu yana moda yeteneğini rutin olarak etkinliğe satın aldı. Ancak bu yıl, Windsor’daki Adelaide Cottage’daki evinde karın ameliyatından sonra iyileşirken onun varlığı şiddetle özlendi. Ancak korkmayın, çünkü Prens William, gece mavisi kadifeye kusursuz bir şekilde yakışmış halde, ülkenin en değerli tiyatrocularıyla omuz omuzayken hâlâ asil bir görünüm sergiliyordu.

Galler Prensi, BAFTA kırmızı halısına gece mavisi kadifeyle geliyor

Scott Garfitt/Getty Images

Ama Kate’in olmaması nedeniyle İngiliz zarafetinin görkemli gösterisi etkinlikte eksik miydi? Tabii ki değil! Ekran sirenleri, Prenses’in yokluğunu, Southbank’ın Kraliyet Festival Salonu’na saraya yakışır bir mükemmellik bolluğuyla hizmet veren, büyüleyici tasarımlardan oluşan ışıltılı bir zümreyle onurlandırdı.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Düzelt, iyi görün: Paris Moda Haftası muhteşem bir terzilik şarkısı söylüyor