Moda

Bir tiyatrocunun renk kodları: Inside Tatler’ın kapak yıldızı Joely Richardson’ın moda kaleydoskopu

Bir tiyatrocunun renk kodları: Inside Tatler'ın kapak yıldızı Joely Richardson'ın moda kaleydoskopu

Kalk Kraliçe Joely! Joely Richardson kapağında görünüyor TatlerNisan sayısı 29 Şubat Perşembe günü satışta

Rapsodi

Beyaz perdenin sireni, prime time prensesi, West End’in duayeni ve saygın oyunculuk kraliyet ailesi Redgrave’lerden oluşan çok kuşaklı bir ailenin göz kamaştırıcı evladı. TatlerNisan sayısının kapak yıldızı her şeyi başardı (kapağımızı son otuz yılda bir değil iki kez onurlandırmak da dahil). İster 1993’teki BBC şovunda büyüleyici Lady Chatterley’i, ister köpekleri kurtaran moda tasarımcısı Anita Campbell-Green-Dearly’yi canlandırıyor olsun. 101 Dalmaçya, Richardson’ın beyazperdedeki hüneri, gelecek vadeden aktrisler için uzun ömürlülük konusunda bir derstir; tabii ki sahnede tiyatro tutkunlarına ilham kaynağı olmadığı zamanlar.

Devamını oku

Kalk Kraliçe Joely! Bayan Richardson düşeslik dönemine kapağında giriyor TatlerNisan sayısı

Düşes ve gazete patronu olarak ekranda göz kamaştırırken Hain NellBu Joely Richardson’ın kariyerinin şimdiye kadarki en iyi eylemi mi? Redgrave’in evladı Catherine Ostler’a neden hayatının en güzel anlarını yaşadığını anlatıyor

Görüntünün olası içeriği: Giyim, Elbise, Resmi Giyim, Eldiven, Gece Elbisesi, Moda, Elbise, Yayın, Yetişkin ve Kişi

Peki bunu nasıl yapıyor? Yaşam boyu bir kariyer boyunca alakalı, heyecan verici ve şık kalmak, yalnızca en zarif estetiğin başarabileceği bir başarıdır. Ve bazılarının sıcak akşam yemeğinde yediğinden daha fazla kırmızı halıyla, hızlı trendlere meydan okuyan ve bunun yerine lezzetli olduğu kadar seçici de kişisel stile dayanan, her şeyi kapsayan bir gardırop, ayaktakımından daha uzun süre dayanmak isteyen herkes için bir zorunluluktur.

Pek çok kişi için olduğu gibi Richardson için de her şey başladı Tatler türleri – Catherine Walker’da. Galler Prensesi Diana’nın sıkı favorisi ve sayısız saygın kraliyet kıyafetinin yaratıcısı (buna günümüzün Galler Prensesi Kate Middleton’un bir numarası da dahil), büyüleyici palto elbiseleri ve son derece tatlı ikizler için toplum tarafından onaylanmış bir tercih. Setler. Ancak Richardson, TatlerTasarımcının siyah sütunlu elbisesiyle, çağa uygun büyük boy incilerini baştan çıkarıcı bir şekilde tutarken, Ocak 1991 tarihli kapağında ‘Catherine Walker’a seks katıyor’ tahmini yapılıyordu.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kacey Musgraves, son gotik ihtişamlı görünümünü sergiliyor