Oyun Haberleri

Bu birinci şahıs aksiyon RPG’sinden lezzetli Skyrim ve Dark Messiah hisleri alıyorum

Bu birinci şahıs aksiyon RPG'sinden lezzetli Skyrim ve Dark Messiah hisleri alıyorum

Birinci şahıs tarafından iki elli büyüler yaparak, süslü bir kılıçla canavarları ve goblinleri vurarak ve gizemli odalarda devasa mekanik bulmacaları çözerek bir fantezi dünyasında gezinmeyi seviyorsanız, işte size göz kulak olmak isteyebileceğiniz bir oyun.

Adı Ahit: Yüksek İnsan Düzeni ve fragman bana oldukça farklı hisler veriyor. Biraz Skyrim, bir tutam Elden Ring, bir tutam Dark Messiah of Might and Magic. (Sadece bu devasa oyunlara eklenmiş bütçeyle değil.)

IGN yukarıda görebileceğiniz yeni bir fragman yayınlama nezaketinde bulundu. Gösterilen çok fazla oyun yok, ancak bazı fantezi ortamlarına, düşmanlara ve bazı havalı görünen büyüler yapmaya hazırlanan deri bantlara sarılı bazı dövmeli, uzanmış kollara güzel bir bakış sunuyor.

Neyse ki bakılacak daha çok şey var Ahit sayfası Steam’de. Örneğin, sayfadaki giflerden biri goblin görünümlü heriflerin kendilerine kılıçla vuran oyuncuya saldırdığını, ardından kalabalığı bir tür elektrik şoku etkisiyle yumruklayıp sersemlettiğini gösteriyor.

Ardından, patlayıcı bir okla işlerini bitirmeden önce, kalabalığı güvenli bir mesafeye geri püskürtmek için bir tür Güç itme büyüsü kullanırlar. Bir grup saldırganı etkisiz hale getirmek için farklı silahları ve büyüleri hızlı bir şekilde birleştirebileceğiniz ve canavarları geri savurmanın bana o Dark Messiah of Might ve Magic Vibes’i verdiği karma ve eşleştir dövüş yaklaşımını seviyorum. Umarım Ahit’te onları kazığa oturtmak için bazı uygun çivili duvarlar da vardır.

Sayfadaki başka bir gif, havada asılı duran bir mücevhere yapılan bir büyünün obsidyen parçalarının bir küp oluşturmak için birlikte uçmasına neden olduğu ve ardından havada duran blokların zeminde çaprazlama yaptığı bir oda tarafından bazı bulmaca çözme işlemlerini gösteriyor. Birinci şahıs platformun büyük bir hayranı değilim, ancak yenmek için biraz dikkatli bulmaca çözme gerektiren devasa, gizemli odaları seviyorum.

OKU  Overwatch, Mesih İsa'nın füzeleri saptırmada ninja-cyborg Genji'den daha iyi olduğunu doğruladı

Ahit’te ayrıca “sarf malzemeleri çarkı” denen bir şey vardır; bu, zanaat yapmanıza ve ardından silahlarınıza hızla büyü uygulamanıza, oklarınızı daha ölümcül hale getirmenize, kılıcınızı aleve dönüştürmenize ve diğer büyülü etkilere olanak tanır. Bir envanter menüsü ekranı açmanıza ve teçhizatınızı hareket halindeyken hızlı bir şekilde güçlendirmek için uzun bir listede gezinmenize gerek olmaması özellikle güzel.

Ahit bir süredir üzerinde çalışılıyor—bir tane buldum Kickstarter sayfası 2019’dan beri bunun için, ancak o zamanlar yeterince fon sağlamamıştı. Ne zaman çıkıyor? “Yakında geliyor” tek ipucu, umarım 2025 gibi bir anlama gelmez.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Oyun Haberleri

Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi

Oyun Haberleri

NYT Connections'ın ipucu ve yanıtları bugün: 25 Eylül (#106)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir