Moda

Beni büyüt: XXL çantalar modaya geri döndü

Beni büyüt: XXL çantalar modaya geri döndü

Anne Hathaway içinde Şeytan Marka Giyer

Alamy

Moda sahnesinde bazı büyük haberler var; Mikro çantalar resmen çıktı. Temel şeylerin minyatüre sıkıştırıldığı günler geride kaldı minaudier’ler Şehirde hareket halindeyken için. Tabiri caizse Güle güle Jacquemus ‘Chiquito’ya, büyük boy çantanın geri dönüşüne yol açtı.

Paris Hilton Manhattan’da

James Devaney/WireImage

Paris Hilton, Malibu, Kaliforniya’da

Jean-Baptiste Lacroix/Getty Images

Geçen yüzyılın ortalarında hayatımıza giren Paris Hilton ve Tepeler’ Heidi Montag, Louis Vuitton’un büyük boy Alma cüzdanını ve Balenciaga’nın büyük boy City çantasını LA parti sahnesine tanıtarak orijinal kampanyayı yönetti. Ancak Birleşik Krallık’ta, sosyete yıldızları, aksesuar büyütme hareketini hızla devraldı.

Tara Palmer Tomkinson

Tom Wargacki/WireImage

Leydi Eloise Anson

Maksimum Mumby/Indigo/Getty Images

Tara Palmer-Tomkinson, büyük Hermès Birkin’in hayranı oldu, Tamara Beckwith Prada’sını inceledi ve Lichfield’ın 5. Kontu’nun kızı Lady Eloise Anson, büyük ve şık deri modelleri tercih etti. İngilizler resmen dönüştürülmüştür.

Şimdi XXL çantalar yine taşıyıcı çantalar. Louis Vuitton, Eylül ayında podyumlarda orantılarla oynadı. Kreatif Direktör Nicolas Ghesquèire, uyumlu aksesuarlarla fermuar, düğme ve toka kullanımını artırdı. Balenciaga’dan Demna, çantalarını da stoklayacağından emindi ve rahat taşıma için ek kol cepleri olan deri çantalar sundu.

Noughties trendleri tüm hızıyla geri dönerken, büyük bir kol şekerine ulaşmamız sadece bir zaman meselesiydi. Bu sezon ya büyüyor ya da eve gidiyor.

OKU  Sonsuz zarafet için bir opera parçası; Tatler's Style Counsel, Glyndebourne Opera Festivali'nde harika bir kıyafet yönetmeliğiyle geri dönüyor