Oyun Haberleri

Diablo 4’ün dünyanın ilk 100. seviyesi yarışında bir galibi var ve bir gün sonra Hardcore düşüyor

Bearded, Kratos-like Diablo barbarian resting his hands on the pommel of an upturned weapon, looking stoic and wrathful

5/6/23 Güncellemesi: Ve aynen böyle, Hardcore yarışının bir galibi var ve bu Cumartesi günkü lider wudijo ya da onun tercih ettiği sınıf olan Rogue değildi. Profesyonel Starcraft/DotA oyuncusu cArn_ ile tacı aldı bir diğer Hafta sonu nerfine rağmen barbar. Kalıcı Barbar ekonomisi.

Orijinal Hikaye: PCGamesN tarafından bildirildiği üzere, yayıncı Rob2628, dünyanın normal zorluğunda oyunun maksimum seviyesi olan 100’e ulaşan ilk Diablo 4 oyuncusu oldu ve o zamandan beri dört oyuncu daha bitiş çizgisine ulaştı. Bu arada, dünyanın ilk Hardcore modu 100, yayıncı wudijo’nun şu anda 87. seviyede lider olmasıyla kapılmaya hazır.

Rob2628, sert bir haykırış ve kasırga odaklı Barbar yapısıyla ve arsız bir seviye sıfırlama istismarı sayesinde XP bakımından zengin Champion’s Demise zindanını tekrar tekrar yönetmesine yardım eden bir grup arkadaşıyla tacı aldı. Rob2628’in görevinin tamamlanması yaklaşık 54 saat sürdü ve ilerlemesinin çoğunu, Blizzard tercih ettiği Barb’ı zayıflatmak için sinsi bir düzeltme yapmadan önce almayı başardı.

Rakipler Draelin, rengar666, KlapopjeKOP ve Willemh, 100 kulüpte Rob2628’e hemen katıldı ve 9 oyuncu daha 90’lardaydı. Tüm bunlar, Diablo 4’ün normal zorluğundaki yarış için veya Diablo Builds’ın ne yazık ki “Softcore” olarak adlandırdığı şekliyle geçerlidir.

Hardcore dünyasının ilk 100’ü için yarış hala devam ediyor, oyuncular sadece hızlı bir şekilde seviye atlamak için değil, aynı zamanda dikkatli bir şekilde de rekabet ediyor – Hardcore’da ölüm kalıcıdır ve Team Liquid’in sahibi Maximum ve Path of Exile/WoW yayıncısı Imexile’ın sahip olduğunu zaten gördük. koşuları aksaklıklar nedeniyle kısa kesildi. Diablo/PoE yayıncısı wudijo şu anda 87. seviyede lider, PoE yayıncısı ben_ ise 85. seviyede ikinci sırada. Hardcore’un riskli ve öngörülemez doğası, hala herkesin oyunu olabileceği anlamına geliyor.

Artan XP talepleri, ilk Hardcore koşucusunun 100’e ulaşmasının ve adını Blizzard’ın Diablo 4’ün poster çocuğu Lady Diablo olan şık Lilith heykeline yazdırmasının biraz zaman alabileceği anlamına geliyor. Yarışın genel gidişatını Diablo Builds web sitesinde ve Twitch kanalında takip edebilirsiniz. Şimdilik Rob2628’i tebrik ediyoruz, şekerleme ve atıştırma zamanı.

OKU  2022'nin en az değer verilen gizli mücevherini Steam'de şu anda sadece 6 dolara alabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.