Moda

Beyoncé, Harlem Nights temalı Giyilebilir Sanat Galasında Gucci’de görev yaptı

Beyoncé, Harlem Nights temalı Giyilebilir Sanat Galasında Gucci'de görev yaptı

Kimse Beyoncé gibi bir sorun çıkarmaz.

“Break My Soul” şarkıcısı 23 Ekim Pazar günü 5.si temalı “Harlem Nights”a katıldı. Santa Monica’daki Barker Hangar’daki Yıllık Giyilebilir Sanat Galası, göğüs üzerinde beyaz pullarla ve stratejik olarak yerleştirilmiş iki gümüş yıldızla donatılmış siyah bir Gucci elbisesi giyiyor. Etkinliğin onursal başkanı olan Bey, elbiseyi fırfırlı pembe saten opera eldivenleri, siyah kedi gözü güneş gözlüğü ve gümüş deyim küpelerle kombinledi. Siyah bir silindir şapka takmış, saçlarını yanlara ayrılmış, Eski Hollywood’la eşanlamlı olan gevşek, yumuşak bukleler halinde takmıştı. Burada tam görünüme bakın.

Angela Bassett ve Tina Lawson

Jerritt Clark/Getty Images

Giyilebilir Sanat Galası, Beyoncé’nin annesi Tina Knowles-Lawson ve üvey babası Richard Lawson tarafından ortaklaşa kuruldu. Harlem Geceleri teması, filmlerle 1920’lerin 1950’lerin modasına saygı duruşunda bulundu. harlem geceleri ve Pamuk Kulübü ilham kaynağı olarak hizmet eder.

Son albümü için turneye çıkmayı planlayan Beyoncé, Rönesans, Ertesi yıl, etkinliğe kocası Jay-Z ile katıldı. Rapçi aynı zamanda eşleşen temalı bir kıyafet giydi: siyah pantolonla eşleştirilmiş siyah kadife kruvaze bir ceket ve siyah bir papyon. Ancak ortaya çıkıp gidenler sadece modaya uygun çift değildi. Bailey kardeşler Chloe ve Halle’nin yanı sıra Keke Palmer, Angela Bassett, Issa Rae, Kelly Rowland ve Quinta Brunson, hepsi en parlak uyumlarıyla geldi.

Chloe ve Halle Bailey

Jerritt Clark/Getty Images

OKU  Hailey Bieber, yatak odası tarzı iki parçalı bir sette sessiz lüksü tercih ediyor
İlgili yazılar
Moda

Beyoncé'nin Rönesans turu başladı ve görünüş her şeydir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir