Moda

Megan Fox artık kızıl saçlı

Megan Fox artık kızıl saçlı

Instagram’da takip ettiğiniz her kız gibi Megan Fox da artık bir kızıl saçlı. Oyuncu, yeni saç rengini galasında sergiledi. zaman25 Ekim Salı günü New York’ta nişanlısı Makineli Tüfek Kelly ile – ışıltılı transparan bir korse giymiş – 100 Sonraki Gala.

Fox, MGK’nın okuma ve sanat üzerine hazırlıksız bir konuşma yaptığı yıldızlarla dolu etkinlik için Maison Yeya imzalı parlak kehribar rengi bir elbise giydi. Dökümlü, straplez elbise, vücuda oturan bir korse ve çok yüksek bir yırtmaç ortaya çıkarmak için kalçada toplanan kumaşa sahiptir. Fox, elbiseyi uyumlu askılı topuklu ayakkabılar ve kırmızı bir dudakla eşleştirdi.

MGK ise siyah deri pantolon ve siyah deri uzun kollu giydi. Tam olarak bir gömlek giymiyordu, ama parıldayan gümüş kemikleri olan ve birçok dövmesini gösterecek başka kumaşı olmayan bir korse giyiyordu. Açık sarı saçlarını yarı yukarı bir adamın topuzunda toplamıştı.

HAPA SARIŞIN

Megan Fox ve MGK bu yıl Ocak ayında nişanlandı. Bu haftanın başlarında, bir kaynak söyledi Bize haftalık Henüz bir düğün tarihi yok, ancak çift muhtemelen kan içmeyi veya seks için giysilerde delik açmayı içerecek olan olayı planlıyor.

Kaynak, “Megan ve MGK henüz bir tarih belirlemedi, ancak gizlice düğünlerini planlıyorlar” dedi. “Bunun üzerinde ve kendileri üzerinde çok çalışıyorlar. Sorunları üzerinde çalıştılar ve bugün oldukları yere gelmek için gerçekten çok çalıştılar. Hala zaman zaman bir mücadeledir ve birçok iniş ve çıkışları olma eğilimindedir. Olgunlaşmak için çok çabalıyor. Bununla başa çıkmak her zaman kolay değildir. Hala o genç tarafı var. ”


OKU  Ariana Madix, Vanderpump Kuralları Toplantısında Nihai İntikam Elbisesini giydi
İlgili yazılar
Moda

Megan Fox kırık bileği için kırmızı bir korse elbise ve pembe diş tellerini salladı.

Moda

Megan Fox, Marie Antoinette'i bağcıklı pastel korse ile kanalize ediyor

Moda

Megan Fox, Pamela Anderson'ı kanalize etmek için göğüs altı açık bir üst ve pembe tüylü bir şapka giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir