Oyun Haberleri

Keanu Reeves, Cyberpunk 2077’nin son güncellemesi sayesinde artık daha çok Keanu Reeves’e benziyor

Dough Spectrum 4K

Pekala, Phantom Liberty’de geçirdiğim 30 saatin ardından zorlukla takip edebildiğim ve artık vazgeçemediğim bir şey var: Johnny Silverhand’e çok ters bir yüz gerdirme yaptılar. Dijital Keanu Reeves artık çok daha sarp ve yaşlı, Keanu Reeves mankeninden çok adamın kendisine benziyor.

Biraz daha fazla bir şey tespit ettiğimi sanıyordum kurt gibi Hayalet Özgürlük’te yol alırken beynimdeki çocuk arkadaşım, ama aradaki fark gerçekten Johnny’nin o büyük pilot gözlüğünü çıkardığı o ender sahnelerde ortaya çıkıyor, özellikle de bunun gibi yan yana bir karşılaştırmada. Sentetik Patates Twitter’dan.

2.0 öncesi Johnny biraz… düzgün görünmüyor mu? PC Gamer donanım editörü Jorge Jimenez, OG modelinin gerçekten iyi bir RPG karakter yaratıcısı Keanu’nun kopyası gibi göründüğünü öne sürdü ve bu beni rahatsız edecek.

Benim gözümde çoğunlukla Johnny’nin gözlerinin etrafındaki dokuya rötuş yapılmış gibi görünüyor; gözlerinin altındaki koyu halkalar ve daha çatık bir kaşla çoğu güzellik uzmanının amaçladığının tam tersini elde etti. Johnny Silverhand makyajını yapmayı unuttu ve 10 yaş daha yaşlı görünüyor ama biliyor musun? Bence hala güzel.

Bunun sadece kötü bir çekim olduğunu düşünmeyin, YouTuber Lacry⁠’in 2077’deki uzun oyunundan farklı ışıklandırmadaki aynı sahne; oynadıkları Cyberpunk’ın eski versiyonundaki kesinlikle Smooth Johnny. Belirli ışıklandırmalarda Smooth Keanu incelemeye biraz daha iyi çıkıyor. Ama yine de tüm bunların hoş bir değişiklik olduğunu düşünüyorum.

Yukarıdaki başlık görselinde yeni Johnny’yi ve o uzun oyundan alınan Smooth Johnny’nin başka bir ekran görüntüsünü inceleyin. Her ikisi de aynı sahneden, ancak kuşkusuz YouTube sıkıştırmasının Pürüzsüz Johnny’ye hiçbir faydası yok. Yine de eklenen ayrıntıyı kesinlikle görebilirsiniz.

OKU  Baldur's Gate 3 envanterinizi bu harika otomatik sıralama çanta modlarından biriyle düzenleyin

(İmaj kredisi: CD Projekt Red)

Ancak cevaplanmamış çok önemli bir sorum daha var: Silverhand’in korkunç Tekinsiz Vadi koltuk altı kıllarını da mı değiştirdiler? Oluşturulma şekliyle ilgili bir şey şuydu: doğru değil. Utandırmak istemem ama Johnny, dostum, kanatlarını aşağıda tut kardeşim.

Garantili bir çıkış anına ulaşmak için yeni Cyberpunk kaydımda yaklaşık 5-10 saatlik oyun sürem var, bu nedenle sorgum şu anda çözülmedi.

Kanatlarını indir dedim asker! (İmaj kredisi: CD Projekt Red)


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.