Moda

Christina Aguilera, pantolon gibi tayt trendini deneyen son ünlü oldu

Christina Aguilera, pantolon gibi tayt trendini deneyen son ünlü oldu

Kirlenme zamanı…2.0. Son birkaç on yılda deri ayakkabılar, kıvrık yular, vücut zincirleri ve sarışın üzerine siyah vurgular dahil olmak üzere birçok trendin öncüsü olan Christina Aguilera, resmi olmayan “pantolon gibi tayt” kulübünde Kendall Jenner gibilerine katıldı. 28 Ocak Cumartesi günü paylaşılan bir Instagram gönderisinde pop yıldızı, siyah tayttan başka bir şey giymemiş biri de dahil olmak üzere bir dizi eski fotoğraf paylaştı. Yani “Şişedeki Cin” şarkıcısı birden fazla duruş sergiliyor: pantolona hayır deyin ve dantele hayır deyin.

Gönderinin başlığına “Aguilera arşivlerinden birkaç dakika ” yazdı. “Bir tam yıl la fuerza…Müzikten daha fazlası, bu projenin arkasındaki tüm harika beyinlerle paylaşma şansına sahip olduğum anılar, işbirliği ve pek çok an var.”

Yalnızca taytlı fotoğrafta, Christina Aguilera yüksek belli siyah opak tayt giyiyor. Üstsüz Aguilera, koluyla göğsünü kapatıyor. Yıpranmış ve ortalanmış saçları kırmızıdır.

42 yaşındaki pop yıldızı, deneysel İspanyolca albümünün birinci yıldönümünü kutlamak için fotoğrafları yayınladı. aguilera, Ocak 2022’den itibaren üç bölüm halinde yayınlanan La Fuerza (Güç).

Aralık 2021’de Xtina, “Kirli” dönemini Halkın Seçimi Ödülleri’nde yeniden alevlendirdi ve burada siyah, beyaz ve sarı bir korse tek parça streç giysi giydi. Törende Müzik İkonu Ödülü’nü aldı.

Aguilera ödülü kabul ettikten sonra, “İster kendi gerçeklerimi söylüyor ister konuşamayanların sesi olsun, müziğimin güçlenme mesajları iletmesi için her zaman çabaladım” dedi. İnsanlar. “Sanatım her zaman bu dünyanın savaşçıları, zorluklarla karşılaşanlar, değişim yaratmak isteyenler için olmuştur, müziğim sizin için.”


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu 29 adam bu yıl kırmızı halıda canlandırıcı riskler aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir