Oyun Haberleri

Genshin Impact Leak, İlk Baizhu Kiti Ayrıntılarını Ortaya Çıkardı

Genshin Impact character Baizhu

yeni Genshin Etkisi sızıntı, Baizhu adlı en çok beklenen karakterlerden biri hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkardı. Oyuncular, Liyue bölgesindeki “Guizhong” görevinde ilk ortaya çıkışından bu yana Baizhu’nun oynanabilir kadronun bir parçası olmasını bekliyor. Pek çok güvenilir sızıntıcı onun önümüzdeki aylarda geleceğini açıkladığından, oyuncuların daha fazla beklemesi gerekmeyecek gibi görünüyor.


Genshin Etkisi‘in resmi sosyal medya hesapları, bir sonraki güncelleme 3.5 için iki yeni karakteri, Dehya ve Mika’yı zaten onayladı. Dehya’nın beş yıldızlı yeni bir karakter olduğu onaylanırken, Mika’nın daha düşük bir dört yıldızlı nadirliğe sahip olması bekleniyor, bu da aynı afişte görünebilecekleri anlamına geliyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Darbe Sızıntıları, Fontaine’de Hangi Habercilerin Ortaya Çıkacağını Ortaya Çıkarıyor

üzerine yeni bir yazı Genshin Etkisi Leaks alt dizini, Baizhu’nun kiti hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkardı. Sızıntıya göre, Baizhu’nun becerilerinden biri ona bir kalkan şeklinde kesintiye karşı direnç sağlayacak. Sızıntı, Baizhu’yu Layla ve Yae Miko’nun Dendro versiyonu olarak tanımlıyor. Layla, oyundaki en güçlü kalkanlardan birine sahip, yeni tanıtılan dört yıldızlı bir karakter ve aynı zamanda harika bir temel uygulamaya sahip. Yae Miko benzersizdir Genshin Etkisi Electro totemleri sayesinde karakter ve muhtemelen oyundaki en iyi saha dışı DPS. Bu karakterlerin her ikisi de öğelerini sürekli olarak uygulamak için büyük bir potansiyele sahip olsa da, sızıntı, Baizhu’nun ek takımyıldızlar olmadan harika bir Dendro uygulamasına sahip olmayacağından bahsediyor.

OKU  Day of the Devs 2023'ten dilek listesine ekleyeceğimiz 5 favori oyunumuz

Genshin Impact Baizhu sızıntıları

Topluluk, Baizhu’nun gerçek potansiyelinin görünüşe göre C1 seviyesinin arkasında saklı olduğu gerçeğinden pek endişeli görünmüyor, çünkü birçok oyuncu gelişi için tonlarca Primogem biriktirdiklerini iddia ediyor. Önceki sızıntılar, Baizhu’nun boynuna dolanmış olarak görülebilen yılanın adı olan Changsheng’in de kitine dahil edileceğini ortaya koymuştu.

Baizhu, ilk ortaya çıkışından bu yana oyundaki en popüler karakterlerden biri oldu, muhtemelen o sırada oyunun bir parçası olan tek Dendro kullanıcısı olduğu için. Birçok oyuncu Baizhu’nun oynanabilir kadroya katılan ilk Dendro karakteri olmasını beklerken, HoYoverse muhtemelen Liyue bölgesine ait olduğu için çıkışını erteledi.

Kesin çıkış tarihine gelince, birçok söylenti Baizhu’nun 2019’da gelebileceğini ima ediyor. Genshin Etkisi 3.6 güncellemesi ve ona katılabilecek başka karakterler hakkında bilgi yok. Oyunun olağan güncelleme programına göre, oyuncular 3.6 sürümünün 15 Nisan civarında çıkmasını bekleyebilirler.

Genshin Etkisi şimdi PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlar için kullanılabilir. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact: Oyundaki Tüm Coğrafi Karakterler ve Geçmiş Hikayeleri

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.