Oyun Haberleri

Bionicle çok geri döndü bebeğim – bu hayran yapımı oyun, kendi harika müzikleriyle yeni bir fragman yayınladı ve tam bir nostalji patlaması

An image of a Bionicle staring into the camera within an icy cavern.

Çocukken çok sayıda Bionicle sahibiydim. Toa Nuva şeylerinden sonra düşerken, film bağlantısı Bionicle: Mask of Light, Harvey’in küçücük DVD’siydi ve bende onun bayat “Unity, Duty, Destiny!” beynime kazınmış ilahi. Bu nöronlar, Team Kanohi’nin dün Youtube kanalına düşen Bionicle: Masks of Power demo fragmanı tarafından yeniden etkinleştirildi.

Tipik olarak “hayran yapımı” ve “Unreal Engine” kelimelerini yan yana duyduğunuzda, ışın izleme ve sıfır gerçek çekicilik ile aşırı doygun, yüksek çiçek açan Mario teknoloji demolarını hayal edersiniz. Bu fragman, şokların şoku, çıldırtıcı yırtıklar

İlk olarak, müzik. Bu, fragmanla birlikte çıkış yapan As Above, So Below adlı Bionicle temalı bir şarkı. Şarkı, Bionicle mem tanrı-slash-müzisyen Essenger ile bildiğim kadarıyla iki yıldır tek bir single bile çıkarmayan Danimarkalı bir rock grubu olan Cyroshell arasındaki bir zihin buluşması. Yine de bir Bionicle hayran şarkısı için oyuna geri döndüler. Fragmana tam da ihtiyaç duyduğu 2000’ler dönemi AMV havasını veriyor ve ben ona biraz aşığım.

Ardından, bir dakika işaretinden sonra devreye giren eylemin kendisi var. Her şey gerçekten sağlam görünüyor – evet, bazı performans sorunları var, ancak bunların tamamen hayran yapımı olduğu düşünüldüğünde, Kanohi Ekibini biraz gevşetmeye hazırım. Burada gösterilen iki Toa, Onua ve Lewa arasında DMC tarzı taklalar, süslü kaçınma teknolojisi, hava hokkabazlığı ve farklı hareket setleri var.

Oyunun resmi web sitesinde daha fazla bilgi mevcuttur. LEGO grubunun hayran içeriği politikalarına tabi olduğu düşünüldüğünde ücretsiz olarak sunulacak olan tam sürüm, güç maskelerini toplamak için adaya yayılan bir macerada altı Toa olarak oynamanıza izin vermeyi planlıyor. Aslında Lewa’yı bir gölde el sallamak için kullanan hızlanma maskesini görüyoruz.

Daha fazlasını görmek istiyorsanız, Kanohi Takımı ayrıca bir yıl önce genişletilmiş bir oyun parçası yayınladı, ancak projenin o zamandan bu yana çok yol kat ettiği açık. Her şey yeterince heyecan verici, bu şey henüz çıkmadığı için öfkeliyim. Bionicle: Masks of Power demosunun “gelecek yılın başlarında” piyasaya sürülmesi planlanıyor.

OKU  En çok istek listesine eklenen 5 Steam oyunundan 3'ü şehir kurma oyunu ve hepsini oynamak istiyorum

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.