Oyun Haberleri

Star Wars Jedi: Survivor ertelendi, ama çok değil

Cal Kestis fights an enemy in Star Wars Jedi: Survivor

Yıldız Savaşları Jedi: Survivor Nisan ayına ertelendi, stüdyo Respawn bugün onayladı. Başlangıçta 17 Mart’ta piyasaya sürülecek olan, çok beğenilen 2019 Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı şimdi 28 Nisan’da gelecek.

Yeni çıkış tarihi ilkinden sadece altı hafta sonra geldiği için bu çok büyük bir gecikme değil. Oyun direktörü Stig Asmussen duyurusunda, gecikmeyi daha fazla cilalama ihtiyacına bağlıyor. “Bu oyunu yapmak bizi gerçekten daha iyi bir takım yaptı ve bunu hayranlarımızın Respawn ve Lucasfilm Games’ten beklediği Star Wars devam oyunu yapmak için her seviyede kendimizi zorladık.” ifade okur.

“Ekibin Yeniden Doğma kalite çıtasını tutturması, takıma ihtiyaç duyduğu zamanı sağlaması ve hayranlarımızın hak ettiği cila seviyesine ulaşması için yayın programımıza altı önemli hafta ekledik.”

Daha fazla gör

Değişim, Survivor’ı nispeten sakin bir aydan diğerine taşıyor: Artık Resident Evil 4 Remake ile doğrudan rekabet etmeyecek, ancak Nisan ayında Minecraft Legends ve Dead Island 2’nin çıkışını da görecek. Doğru, bu oyunların muhtemelen endişelenecek daha çok şeyi var hakkında.

Bu yeni Star Wars gezisi dört gözle beklemeye değer: Fallen Order, Star Wars olma avantajıyla birlikte Soulsborne formülünün temiz ve erişilebilir bir versiyonuydu. Respawn, devam oyununa yakışır şekilde bu ikinci oyuna bir sürü yeni şey ekledi: “tamamen gerçekleştirilmiş savaş duruşları“, atlı dövüş ve ah, pterodaktil yelken kanat.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Jenna Mermerler Artık Evli