Moda

Diana, Dior, Debicki: Crown yıldızı, merhum Galler Prensesi’nin Altın Küre’deki dizginsiz zarafetini çağrıştırıyor

Diana, Dior, Debicki: Crown yıldızı, merhum Galler Prensesi'nin Altın Küre'deki dizginsiz zarafetini çağrıştırıyor

Elizabeth Debicki kırmızı halıda Dior’da

Daniele Venturelli/WireImage

Ödül sezonu resmen açıldı. Ekrandaki göz kamaştırıcı yıldız adayları kırmızı halıya çarparken toplu halde dün geceki Altın Küre’de, kusursuz bir elbise şekerlemesi gösterişli Glamathon 2023’ün başlangıcını müjdeledi. Bu yıl başlıyor yüksek ya da eve git.

okumaya devam et

bir yedek parça Öte yandan: Harry’nin teyzesi Princess Anne’den öğrenebildiği şey

Sussex Dükü’nün dünyaya geri getirilmesi gerekiyor ve Prenses Anne bu iş için uygun kadın. Erkek kardeşlerinin gölgesinde büyümüş, uzun vadede başarılı olmayı ve aileyi bir arada tutmayı öğrenmiştir.

ürün resmi

Bir Sinema Filminde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Cate Blanchett için başarılı bir geceydi. katran), Zendaya (Bir TV Şovunda En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) öfori), ve Jennifer Coolidge (Bir TV Şovunda En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) Beyaz Lotus). Ne yazık ki, ödül sezonunda her zaman olduğu gibi, altın bir gong her zaman kazanan bir takım oluşturmaz.

Galler Prensesi Diana, Spencer ailesinin tacı Victor Gem tarafından tasarlanan pembe bir elbise ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi tarafından kendisine hediye edilen elmas ve safir mücevherler giyiyor.

Enver Hüseyin/WireImage

Avustralyalı aktris Elizabeth Debicki, Televizyon Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Taç, Julia Garner’ın ödülünü kaçırmış olabilir ozarkancak yıldızlarla dolu etkinlik için giyinirken ekrandaki muadili Galler Prensesi Diana’dan zarif bir ilham alacağından emindi.

Yunanistan Kralı II. Konstantin’in cenazesinin tarihi belirlendi: Kral Charles’ın çok sevdiği ikinci kuzeni önümüzdeki hafta Atina’da toprağa verilecek
okumaya devam et

Kırmızı halı zaferinin tarifini açıklayın: Üç D’yi (Debicki, Diana ve Dior) kucaklayın. Taç star, Dior’un Pre-Fall 2023 koleksiyonundan, moda evinin Rose Dior ve Dior Joaillerie serilerinden büyüleyici taşlara sahip pembe bir elbise giydi. Kolonlu yakası ve zarif fiyonk süslemeleriyle aktris, halkın prensesi tarafından giyilen özel bir takımın modaya uygun cazibesini ödünç verdi.

Anya Taylor Joy

Jon Kopaloff/Getty Images

Papatya Edgar Jones

Jon Kopaloff/Getty Images

Julia Garner

Amy Sussman/Getty Images

1983’te Diana, modacı Victor Gem’in benzer bir tasarımıyla Brisbane’deki Crest International Hotel’de bir devlet törenine katıldı – Avustralyalı aktris için oldukça uygun bir övgü. Diana, Suudi Arabistan Veliaht Prensi tarafından hediye edilen bir Spencer tacı ve safir bir takım lehine Dior mücevherlerini bir kenara bırakmış olsa da, 40 yıl önceki pembe ipek elbise, Debicki’nin modern görünüme zarif bir şekilde benziyor.

okumaya devam et

Nepo Baby Chic ile Kanal Hailey Bieber

“Clapback” tişörtü, uzun zamandır zenginler ve ünlüler – ve zeki kaltaklar için bir geçit töreni olmuştur.

ürün resmi

Victor Gem, Diana’nın kraliyet gardırobunun kesin favorisiydi. Diana’nın 1991’de Lord Snowdon’ın portresinde giydiği bir diğer kreasyonu, bu ayın sonunda New York’taki Sotheby’s’de 80.000-120.000$ civarında bir fiyat etiketiyle müzayedeye çıkarılacak. Bu nedenle değerli taş dokunuşu, stil ipuçlarını almak için mükemmel bir seçimdir.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Aşıklar için özel tasarım: Armani Privé, Paris Moda Haftası'nda gülün kalıcı cazibesini onurlandırıyor