Oyun Haberleri

Fortnite, Eklendikten Saatler Sonra Av Tüfeği Striker Geliştirmesini Devre Dışı Bırakıyor

shotgun striker reality augment icon

Epic Games, Shotgun Striker Reality Augment’i kaldırdı. Fortnite bir oyuncunun takım arkadaşlarına da vurarak sağlık ve kalkan kazanmanın mümkün olduğunu fark etmesinden sonra. Epic Games, en son beş yeni Reality Augment ekledi. Fortnite Güncelleme; Shockwave Hammer ve Deku’s Smash gibi oyuna yapılan son eklemeler biraz tartışmalı olsa da, Winterfest etkinliğinin başlangıcından bu yana herhangi bir içerik güncellemesi yapılmadığı için hayranlar bu güncelleme konusunda özellikle heyecanlıydı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Yeni Reality Augmentleri yama notlarında tanıtılır sunulmaz, Fortnite topluluk konuşuyor ve çoğu oyuncu ilk birkaç maçına başlamak ve onları denemek için sabırsızlanıyordu. Bir oyuncunun oyun boyunca seçtiği Reality Augments, onlar için maçın gidişatını büyük ölçüde etkileyebilir. Artırmalar, oyuncuların avantajlarını geçici olarak stratejik olarak seçmelerine olanak tanıyan eğlenceli yeni bir mekaniktir. Ne yazık ki, bu ekleme planlandığı gibi gitmedi, çünkü Reality Augmentlerinden biri aşırı güçlü ve bozuk olmasına neden olan ciddi bir arızaya sahipti.

İLGİLİ: Söylenti: Fortnite Ölü Uzay Paketi Çevrimiçi Sızıyor

Fortnite Twitch yayıncısı NRG Aussie Antics, yeni Shotgun Striker Reality Augment ile önemli bir sorunu gün ışığına çıkardı. Shotgun Striker’ın açıklamasına göre, bu Reality Augment’i seçtikten sonra oyuncular, pompalı tüfekle ateş ederek rakiplerinden sağlık çekebilecekler. Ancak, Augment oyun içinde tam olarak böyle davranmıyordu ve Epic Games’in mümkün olan en kısa sürede düzeltmeye çalışmak için onu kaldırması gerekiyordu.

OKU  Sony, erişilebilirlik denetleyicisi Project Leonardo'yu sergiliyor

Av Tüfeği Striker, mahzene kaldırılmadan önce, kullanıcı sifonlu av tüfeğiyle takım arkadaşlarına vurduğunda fiilen etkinleşiyordu ve bunu bu kadar güçlü yapan şey, takım arkadaşlarının sağlığını bile çekmiyor olmasıydı. Dost ateşi olmadığı için Fortnite, av tüfeğinin kullanıcının ekip üyesinden herhangi bir sağlık çekmesi mümkün değildi, bu nedenle herhangi bir sonuç olmadan kendi sağlık çubuğuna HP ekliyordu. Ne yazık ki, bu, çeşitli durumlardan biridir. Fortnite öğeler ve mekanikler, aksaklıklar ve hatalarla birlikte eklendi veya kasasından çıkarıldı.

Bu aksaklık aslında rekabetçi bir oyunda keşfedildi; Başka bir yeni sifonlama Reality Augment olan Rarity Check, Shotgun Striker’ın aksine rekabetçi çalma listelerine eklenmedi, bu garip çünkü her ikisi de kullanıcının rakiplerine zarar vererek sağlık kazanmasına izin veriyor. Bu, Epic Games’in rekabette gerçekten sifon yetenekleri isteyip istemediklerini yeniden düşünmesine neden olabilir. Fortnite oyunlar. Her şeye rağmen, umarız, Augment derhal ve başka herhangi bir sorun olmadan geri döner.

Fortnite Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Fortnite: Düşmanlar Nasıl İşaretlenir (Kolay Yöntem)

OKU  Sanayi Devrimi sırasında Londra'daki cani kardeşleri konu alan Assassin's Creed: Syndicate'i Ubisoft'tan uzak tutmak serbest

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.