Oyun Haberleri

Stadia’da Red Dead Online’da 6.000 saat geçiren oyuncu, Rockstar’dan bir veda paketi alıyor

Red Dead Redemption 2

Elveda, Google Stadia: Sizi zar zor tanıyorduk. Bugün, akış hizmeti için son bir telaş ve Google’ın tasfiyeyi ele alma şekli örnek teşkil etse de, bu ölçekteki herhangi bir kapatma beklenmedik sonuçlara yol açacaktı. Bunlardan biri Red Dead Online’dan hoşlanan ve bir şekilde Stadia’da 6.000 saatin üzerinde vakit geçirmeyi başaran yayıncı Colour ile ilgili.ve hepsini kaybetmekle karşı karşıya (yeni sekmede açılır).

Hikayeleri, Rockstar’ı yayıncıyla birlikte harekete geçmeye sevk etti. aktarım özelliğinin uygulanması (yeni sekmede açılır) RDO oyuncularının kaynaklarının ve XP’lerinin, diğer platformlardan erişilebilecekleri Rockstar Sosyal Hesaplarına bağlı olduğunu gördü. Red Dead Redemption oyunları hakkında genellikle söylenebilecek bir şey olmayan mutlu bir son.

RDO yayıncısı, hizmet kapanmadan önce son bir yayınla Stadia işbirlikçilerine veda etmeye karar verdi ve Rockstar başka bir sürpriz yaptı. Yayıncı, tümü aşağıda belirtilen RDR2 ürünleriyle dolu büyük bir kutu ve çanta gönderdi.

Daha fazla gör

Bundan çıkaracağım ana çıkarım, Rockstar’ın satış operasyonunun ne kadar ustaca olduğunu fark etmemdi: Bunların çoğunu daha önce hiç görmemiştim, ancak resmi mağazada beklenenden tuhaflığa kadar her şey var (yeni sekmede açılır). Fıçı şeklinde 75 sterlinlik bir mum, kimse var mı?

Yayıncının paketinde bir sürü tişört, kesilmiş av tüfeği, fare altlığı, kupalar ve evet, mum fıçısı gibi oyun içi öğeleri oluşturan 3B bulmacalar vardı. Alamadıkları tek şey, aslında mağazadaki en iyi tek şey, dinamit çubuğu şeklindeki bir USB şarj cihazı. (yeni sekmede açılır) (“Yeni fangled cihazlarınıza bir şarj verin”).

Stadia’nın kapanmasıyla ilgili şaşırtıcı şeylerden biri de bunun gibi oldukça tatlı hikayelerin ondan gelmiş olması. Hizmet sona erdikten sonra pek işe yaramasa da en güzeli, Google’ın son birkaç gündür Stadia’nın son oyununu piyasaya sürmesi: Bu aynı zamanda onun ilk oyunuydu. (yeni sekmede açılır).

OKU  Sürpriz bir siber saldırının ardından dünyanın en büyük bankası iş yapmak için Manhattan'da bir USB belleği karıştırmak zorunda kaldı


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.