Oyun Haberleri

Siber bisikletinizi hazırlayın ve Gripper’da bir kıskaçla bir robotun bağırsaklarını sökün

Siber bisikletinizi hazırlayın ve Gripper'da bir kıskaçla bir robotun bağırsaklarını sökün

Hiç geleceğin çorak arazilerinin ve şehirlerinin distopik çorak topraklarında inanılmaz derecede kaygan görünümlü siberpunk motosikletinizde kükremek istediniz mi? Evet, ben de ama bunu bir video oyununda yapmayı çok isterim ve bunun için buradayız.

Gripper, tamamen zorlu patronları alt etmek, kalplerini sökmek ve onları kesinlikle kıskanılacak sürüşünüzü özelleştirmek için kullanmakla ilgili, yakında çıkacak bir aksiyon indie’sidir. Evet, bu bir patrona hücum oyunu, işin tüm amacının kendinizi zorlu patronlarla karşı karşıya getirmek ve onları nasıl paramparça edeceğinizi bulmak olduğu oyunlardan biri.

Bununla birlikte, diğer patron saldırılarının aksine, Gripper özelleştirilebilirlik ve oyun tarzına odaklanmış görünüyor. Oyunun özü, bisikletinizin kıskaç kancasıyla kapmak ve yırtmaktır – isterseniz kavrayın ve yırtın – ama aynı zamanda bisikletinizi kişiselleştirmenize de izin verir. Kozmetik ekleyebilecek veya sağlığınızı değiştirebileceksiniz, ancak aynı zamanda “enerji artırıcılardan yumurtlanabilir dronlara, mayınlara ve araçlara kadar” donanım da ekleyebileceksiniz.

Gripper en azından bir parça olay örgüsüne sahip olmayı vaat ettiğinden, bu, her şeyin özü olmayan stil ve eylem olduğu anlamına gelmez. Kahraman “Yok”, “Ailenizi kurtarmak ve çökmekte olan dünyanın sırlarını ortaya çıkarmak” için çöllerde yarışacak. Geliştiriciler, hikayenin “gizem ve kayıp” hakkında olduğunu ve Hiçbirinin “hayati seçimler” yapmasına yardım etmenizi içereceğini söylüyor.

Gripper’ın çiziminin bir kısmı, neon vurguları ve parlak renk parıltılarıyla serpiştirilmiş karamsar tonları ile kesinlikle ne kadar şık olduğu. Kesinlikle hareket halindeyken ekran görüntülerinde olduğundan çok daha iyi görünen oyunlardan biri. Ayrıca oyun hikayesinin önemli bölümleri için iyi yapılmış animasyonlu ara sahnelere sahip görünüyor, bu yüzden bunlar da bir zevk olmalı.

Gripper’ı Heart Core’un web sitesi gripper-game.com’da bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)ve Steam’de (yeni sekmede açılır). Mart ayının sonuna kadar “Q1 2023″ü yayınlayacak. Heart Core, merkezi Byala, Bulgaristan’da bulunan, ancak tüm dünyaya yayılmış yeni bir bağımsız geliştiricidir. Profesyonel oyun geliştirme ve film endüstrisinden tecrübeli kişilerden oluşur. Gripper ilk oyunu olacak.

OKU  Call of Duty: Warzone 2 Güncellemesi, Ekipman Silahlarını Çok Daha Ucuz Hale Getiriyor

Kıskaçlı siberpunk motosiklet aksiyon oyunu

(İmaj kredisi: Kalp Çekirdeği)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir