Moda

Doğum gününde Prenses Anne’in kalıcı zarafetini onurlandırmak

Doğum gününde Prenses Anne'in kalıcı zarafetini onurlandırmak

Prenses Anne, Kraliçe’nin Doğum Günü Geçit Töreni için Berlin’de, Haziran 1973

Serge Lemoine/Getty Images

Kraliçe II. Elizabeth’in ikinci çocuğu ve tek kızı olan Prenses Anne, gelişen monarşiye ilk elden tanık oldu. 1950’de doğan Princess Royal, yetmiş yılı aşkın bir süredir İngiliz tarzının ışıltılı bir feneri olarak kaldı. Zevkle dikilmiş cesur palto elbiseleri, muhteşem şapkalar ve pastel tonlardan oluşan prensesin moda özellikleri, yerel tasarımcıları desteklemek, miras silüetlerine modernist riffler enjekte etmek ve egemen tarzı bir sanat formu olarak gerçekten kutlamaktır.

Devamını oku

Hangi Hollywood altın çifti Prenses Diana’nın aile koltuğu Althorp’ta neredeyse evleniyordu?

Earl Spencer, podcast’inin yeni bölümünde A listesindeki bir gelin ve damatla olan fırçayı yansıtıyor

makale resmi

60’ların saten A kesim elbiselerinden, 70’lerin bohem lüksüne, 80’lerin kabarık kollarına kadar Prenses Anne, protokol standartlarını korumaya devam ederken her zaman moda konusunda bilgili kraliyet ailesine liderlik etti. Günümüzün Anne’i de bir istisna değildir. Son birkaç yılda Royal Ascot’a yaptığı geziler muhteşemdi; cesur renklerde modaya uygun elbiseler ve güvenilir köşeli güneş gözlüklerini takıyordu.

73 yaşına geldiğinde, Tatler en büyük moda hitlerini yeniden ele alıyor. Yaşasın her zaman şık olan Prenses Kraliyet ve uzun süre onun göz alıcı tarzı üzerimizde hüküm sürmeye devam etsin!

Kalabalığın Bir Parçası Olun: Dergi Kapınıza GelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey