Moda

Sussex Düşesi’nin kraliyet stilinin evrimine geri dönüp bakmak

Sussex Düşesi'nin kraliyet stilinin evrimine geri dönüp bakmak

Sussex Düşesi ilk kez bir ABD dramasında kalem etek seven avukat Rachel Zane’i oynamasıyla ün kazandı. takım elbise ve bunu bir milyon kırmızı halı görünümü takip etti. Meghan, keskin pantolonlu takımlar, vücuda oturan elbiseler ve dar oturan deri pantolonlar, burada bir tutam omuz bornozu ve orada seksi bacaklar ve neredeyse her zaman bir çift seksi ince topuklu ayakkabılarla görünerek kamusal imajını mükemmelleştirdi. Aktris bir keresinde, “Kıyafetiniz bir araya getirildiğinde, bir şeyin karıştırılması gereken – saçınız, makyajınız olan Fransız stilini de seviyorum” demişti.

Daha sonra, daha uzun etekler, şeffaf taytlar, bol şapkalar ve Galler Prensesi’ninkine bile rakip olan bir dalga getiren kraliyet yaşamına geçişi geldi. Kraliyet ailesinin resmi bir üyesi olarak Meghan’ın tarzı buna göre ayarlandı. Gelinliği ve Royal Ascot’taki ilk görünüşü için, hem Givenchy’den Clare Waight Keller gibi tasarımcılardan hem de milyonlarca gözün onu izlediği bir dönemde çok yönlü klasik tasarımları yanlış gitmeyen Goat gibi İngiliz markalardan ödünç aldı. her adım

Sussex Dükü ve Düşesi’nin kıdemli kraliyet üyeleri olarak ayrılacağını duyurduktan sonra, Meghan tarzıyla bahisi yükseltti. En son resmi nişan listesi için sözde veda gardırobunda cesur renkler ve cesur şekiller vardı – ve tavizsiz bir şekilde bir patlama ile dışarı çıktı. Çiftin Kanada’dan Kaliforniya’ya taşınmasından bu yana, Düşes’in pandemi sırasındaki görüntülü arama görünümleri, onun ateşli konuşmalarını gölgelemek yerine tamamlayan, göz alıcı tonlarda gösterişli, gösterişsiz topluluklar için çağrıda bulundu.

Hollywood’dan Windsor’a – ve Los Angeles’a dönüş – tatler Meghan Markle’ın en iyi stil anlarına bakıyor.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Emma Stone'un yazlık görünümü, renk koordinasyonunda bir derstir