Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 2.0’a sinsice ‘havalı silahına bak’ düğmesi eklendi

Here are the full patch notes for Cyberpunk 2077's huge 2.0 update

Cyberpunk 2077’deki her silahın, onu ilk çıkardığınızda oynatılan özel bir animasyonu vardır. V, parmağında bir tabancayı döndürecek, bir tabancanın silindirini döndürecek, mermileri kontrol etmek için bir av tüfeğini kıracak veya Night City’nin ikonik silahları için daha ayrıntılı bir şey yapacak. Ancak bu animasyonlara bir kez hayran kaldıktan sonra, onlar kaybolur; bir silahı çıkarıp yeniden donatmadan önce, bu ilk tedaviden sonra daha hızlı, daha basit bir kılıftan çıkarma animasyonuyla sıkışıp kalırsınız.

En azından Cyberpunk 2077’nin orijinal versiyonunda durum böyleydi. 2.0 güncellemesinden itibaren artık bir düğmeye basarak o harika “ilk kuşanma” silah animasyonlarını komutla görebilirsiniz.

PC’de Cyberpunk’ta silahınızı çekmenin birden fazla yolu vardır ve bu gizli komut bunların hepsinde çalışır. Varsayılan olarak B tuşuna bağlı olan “silahı kılıfından çıkar/kılıfından çıkar” komutu, sol Alt tuşuna bağlı “silah döngüsü” komutu ve donanımlı üç silahınızı doğrudan çizmek için 1-3 sayı tuşları vardır. Bu tuşlardan herhangi birine dokunduğunuzda, onu daha önce bir kez kullandığınızı varsayarak, standart hızlı animasyonunu kullanarak bir silah çizeceksiniz. Ancak tutmak B tuşu veya 1/2/3 ve V, çizim sırasında tam animasyonlu gelişmeyi gerçekleştirecektir.

İşte eylemdeki fark.

İmgur.com’daki gönderiyi görüntüle”

Döngü silah komutunu basılı tutmak (varsayılan olarak sol Alt) tam olarak aynı şekilde çalışmaz, çünkü uzun basmak zaten bir eyleme bağlıdır: silah tekerleği kaplamasını açmak. Ancak “ilk kuşanma” animasyonunu görmek için Alt tuşunu kullanmanın hala bir yolu var. Tutmak yerine iki kez hafifçe vurun ve işte: silahlar dönüyor.

Keşke Cyberpunk 2077’nin diğer bazı yeni nişancı oyunları gibi silahınızı her açıdan hayranlıkla izleyebilmeniz için özel bir düğmesi olsaydı. Örneğin Warhammer 40K: Darktide’da, bir tuşa basmayı ve ardından faremi hareket ettirerek karakterimin tüfeğini sanki sınıfta gösterip anlat sırasında sunuyormuş gibi kaldırmasını seviyorum; bu, bir okulda zaman geçirmenin güzel bir yolu. asansör. Ancak Cyberpunk’ın bize bu benzersiz animasyonları yeniden izlememiz için kolay bir yol sunması da harika ve aslında oyunun ilk çıktığı Aralık 2020’de oyuncuların istediği bir şeydi.

Cyberpunk 2077’nin yaşam yolları
Cyberpunk 2077 aşkları
Cyberpunk 2077 sonları
Cyberpunk 2077 modları
Cyberpunk 2077 Hileleri

OKU  Genel müdür, Diablo 4'ün uzun zamandır arzu edilen yağma filtrelerinin 'kesinlikle birikmiş işlerimizin bir parçası' olduğunu söylüyor

Mayıs 2021’de, CD Projekt’in Cyberpunk yamalarıyla başka öncelikleri olduğunun açıkça anlaşılmasının ardından mod yapımcısı djkovrik, özel animasyonları istediğiniz sıklıkta tetiklemek için özel bir tuş bağlantısı da dahil olmak üzere bir dizi özel seçenek sunan Always First Equip modunu yayınladı. Bu mod şu anda çoğunlukla gereksiz, ancak kullanım ömrü boyunca bazı iyi işlere imza attı; son iki yılda 350.000’den fazla oyuncu onu indirdi.

Silah animasyonlarını kolayca yeniden izleme artık yerleşik bir özellik ve Phantom Liberty’ye yeni silahlar ekleniyor, umarım gelecekte bir sürü yeni birinci şahıs animasyon özet videomuz olur.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.