Moda

Doja Cat’in dramatik Grammy’leri zarif bir dominatrix için yaratılmış görünüyor

Doja Cat'in dramatik Grammy'leri zarif bir dominatrix için yaratılmış görünüyor

Grammy ödüllü şarkıcı Doja Cat, dramatik bir lateks kuyruğu olan simsiyah Atelier Versace elbisesiyle bu yılki Grammy Ödülleri için bir başka çarpıcı ve benzersiz görünüm sağladı.

5 Şubat’ta 27 yaşındaki sanatçı, figürünü mükemmel bir şekilde vurgulayan ve görünümü uyumlu opera eldivenleriyle tamamlayan tek omuzlu, kıvrımlı bir elbise içinde zarif bir dominatrix verdi. Bu, önceki bazı Doja Cat topluluklarına kıyasla uysal görünse de, dramayı aşırı kırpılmış, kırpılmış bir peri kesimi ve kaşsız estetiğiyle kontrast oluşturan dramatik kanatlı göz kalemi ile devam ettirdi.

Doja Cat, 5 Şubat 2023’te 65. Grammy Ödülleri’nde kırmızı halıda yürüyor.

Allen J. Hamamböcekleri / Getty Images

Doja Cat, Crytpo.com Arena’da düzenlenen 65. Yıllık Grammy Ödüllerinde

Allen J. Hamamböcekleri / Getty Images

Doja Cat’ten ne bekliyordun? Sütunlu bir elbise ve biraz inci mi? Öncelikle bir müzisyen olmasına rağmen, sanatçı oldukça moda tutkunu olduğunu kanıtladı ve bununla sevimli kıyafetleri kastetmiyoruz. Avangard demek istiyoruz davranmak. Her santimini kırmızı ve kristallerle kaplayarak Paris Moda Haftası’nda dikkatleri üzerine çekti. Güzelliğe olan bağlılığını selamlayan makyaj sanatçısı Pat McGrath, “30.000’den fazla elle uygulanan Swarovski kristaliyle kaplı kreasyonu tamamlamak için Pat McGrath ve ben ekibiyle dört saat 58 dakika otururken gösterdiği sabır ve adanmışlık çok beğenildi. gerçekten ilham verici.”

Bazı yorumcular kirpiklerinin eksikliğine dikkat çektikten sonra takma kirpikler kullandı. yüzünün her yerinde bu Sonraki gün. Bukalemun tanımı.

Bu yılki Grammy ödüllerinde, Doja’nın “Woman” şarkısı hem Yılın Albümü hem de En İyi Solo Pop Performansı dallarında aday gösterildi ve “Woman” videosu da aday gösterildi. Ayrıca “Vegas” ile En İyi Rap Performansı dalında aday oldu ve Post Malone ile yaptığı “I Like You (a Happier Song)” adlı şarkısı En İyi İkili ödülüne layık görüldü.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Schiaparelli, Paris Moda Haftası'nı aslanlar, leoparlar ve kristallerle başlatıyor - aman tanrım!
İlgili yazılar
Moda

Doja Cat, diğer şeylerin yanı sıra kirpikleri kaş olarak kullandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir