Oyun Haberleri

Pokemon Fan Art Wobbuffet ve Haunter’ı Birleştiriyor

pokemon-fan-art-haunter-wobbuffet-fusion-combined

yetenekli pokemon fan, Wobbuffet ve Haunter’ın alışılmadık kombinasyonunu bir araya getiren etkileyici sanatıyla diğer hayranlardan çevrimiçi olarak ilgi görüyor. olduğu bir sır olmasa da pokemon fandom, fan sanatı üretimi açısından tartışmasız rakipsiz olmaya devam ediyor, Wobbuffet ve Haunter’ın alışılmadık eşleşmesi de dahil olmak üzere, birbirine kaynaşmış Pokemon yorumlarını yaratma eğilimi artıyor.


İlk nesilden klasik bir çift tip Hayalet/Zehir Pokemonu olan Haunter’ın ürkütücü pürüzlü tasarımı ve hareket seti, onu serinin birçok uzun süreli hayranının favorisi haline getirdi. Wobbuffet, 2. Nesil sırasında tanıtılan Medyum tipi bir Pokemon’dur ve neredeyse hiç keskin kenarı olmayan camgöbeği yumuşak bir gövdeye sahiptir. Wobbuffet, hiçbir zaman önce saldıramasa da, Roket Takımının ayrılmaz bir parçasıdır ve istense de istenmese de animede düzenli olarak ortaya çıkar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Player Parlak Eevee Koleksiyonunu Gösteriyor

yaratıcı parça pokemon fusion art, Reddit kullanıcısı rc1246’dan geliyor ve burada sitenin ana sayfalarından birine gönderilmiş. pokemon forumlar. Çizim, hem bireysel Pokemon’un özelliklerini yakalamada hem de onları ilginç görünümlü bir yaratığa karıştırmada iyi bir iş çıkarıyor. Çiftin ilgili renklerini mavimsi bir morla harmanlayan sanat, Haunter’ın ellerini çoğunlukla sağlam tutar, ancak bunun dışında Wobbuffett’ınki gibi ana vücut ve yüz özelliklerine sahiptir. Ancak Haunter’ın gözleri, Wobbuffet’in kuyruğuna yerleştirildiği için bozulmadan kalır.

OKU  Blizzard, bu hafta sonu Diablo 4'ü ana hatlarıyla sürdürebilmeniz için ücretsiz ev temizliği sunuyor

Wobbuffet + Haunter[OC] pokemondan

Yaratığın yüzü ağırlıklı olarak Wobbuffet olmasına rağmen, Haunter aslında göründüğünden daha fazla varlığa sahip olabilir. Bunun nedeni, Wobbuffett’ın ana gövdesinin aslında bir tuzak olabileceği gerçeğidir. Çeşitli Pokedex girişlerine göre, Pokemon’un ana gövdesinin sadece şişirilebilir bir tuzak olduğu ve gerçek gövdesinin gözleri olan küçük siyah kuyruğu olduğu ima ediliyor. Bu, Haunter’ın kuyruğa düşürülmesi ve Wobbuffett’ın ana gövde olmasıyla, füzyon sanatında yaratıcı bir şekilde değiştirildi.

Wobbuffet hayran sanatı biraz daha kıt tarafta görünse de, Haunter hayran sanatı bolca var. Haunter, Wobbuffet ile kaynaşmasının yanı sıra, Glalie ile yakın zamanda başka bir hayran çiziminde birleştirildi. Bir piksel sprite sanatı stiliyle giden fan, Haunter’ı Buz tipiyle birleştirerek göz korkutucu bir füzyon yaratır ve neredeyse bölgesel bir varyant gibi görünmesini sağlar.

Bazıları pokemon hayranların Haunter füzyon fikirleri diğerlerinden daha korkutucu, Pokemon’un herhangi bir versiyonu gerçek hayatta karşılaşmak korkutucu olurdu. Bir hayran, Haunter’ın gerçek hayatta nasıl görüneceğine dair korkunç bir video hazırlayarak bu soruyu yanıtlamaya karar verdi. Neyse ki Haunter ve tüm pokemon hayranların yarattığı değişkenler kurgu dünyasında kalır.

DAHA: Pokemon Fan’ın Özel Haunter Game Boy’u Elde Taşınabilir Cihazın Kalıcı Popülerliğini Vurguluyor

OKU  God of War Ragnarok Oyuncusu Gna'yı En Zor Zorlukta Hasar Almadan Yener

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.