Oyun Haberleri

Eğlenceli balıkçılık korku oyunu Dredge gelecek ay tüyler ürpertici bir DLC alıyor

Eğlenceli balıkçılık korku oyunu Dredge gelecek ay tüyler ürpertici bir DLC alıyor

Dredge, 2023’ün en sevdiğim oyunlarından biri ve bu yıl kaç tane banger’ın piyasaya çıktığını düşünürsek bu oldukça büyük bir olay. Balıkçılık ve Eldritch dehşetinin uğursuz karışımı beni kendine bağladı ve önümüzdeki ay Pale Reach DLC’si sayesinde çok daha fazlasını deneyimleyebileceğim.

Yelken açmak ve keşfetmek için yeni bir buzlu manzarayla her şeyi daha serin sulara götürecek. Pale Reach, “önünüzden gelen son mürettebatın adımlarını takip edeceğiniz ve acı bir ihanet hikayesini gün yüzüne çıkaracağınız” yeni bir yan hikaye sunuyor. Dredge’in temel oyununun gizeminden gerçekten keyif aldım, bu yüzden kesinlikle DLC’nin sunduğu şeylere dalacağım.

Yeni bir hikayenin dışında The Pale Reach, yolunuzu tıkayan yüzen buz bloklarını parçalayıp parçalayacak bir tekne eklentisinin yanı sıra açı yapabileceğiniz 11 yeni balık ve yengeç türü de dahil olmak üzere yeni ekipmanlara da sahip. Hatta avladığınız ürünleri daha uzun süre taze tutacak ve bir tüccar bulmadan önce değerlerinin korunmasına yardımcı olacak satın alınabilir buz bloklarıyla tüm bu buzları iyi bir şekilde kullanabileceksiniz.

Sularda gizlenen ve karlı ovaların altına gizlenmiş eski ve yeni bazı tehlikeleri gösteren kısa bir karavanla birlikte tüm hayaletler hâlâ orada.

Pale Reach 16 Kasım’da çıkıyor ve şimdi Steam’de istek listesine ekleyebilirsiniz. Henüz bir fiyat yok, ancak temel oyun 25$ civarında seyrederken çok fazla ödeme yapmayı beklememelisiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  World of Warcraft: Dragonflight'ın Raszageth'i, Visage Formuyla Harika Görünüyor