Moda

Fairfax & Favor, Kraliyet Onay Mührü ile parlak bir İngiliz markası oluşturmak için 10 yılı aşkın süredir

Fairfax & Favor, Kraliyet Onay Mührü ile parlak bir İngiliz markası oluşturmak için 10 yılı aşkın süredir

Fairfax & Favor’ın kurucu ortakları Marcus Fairfax Fountaine ve Felix Favor Parker, Marcus’un aile evi Narford Hall’un önünde

Fairfax & Favor’ın izniyle

Ülkenin en sevilen ayakkabı markası Fairfax & Favour’un yarısı olan Marcus Fairfax Fountaine ile tanışmak için Oxborough’ya geldiğimde ilham verici taze bir bahar günü. Norfolk’taki King’s Lynn’in nefis bir pitoresk köşesi olan bu köy, yalnızca yaklaşık 120 haneye ve az sayıda kartpostal değerinde kiliseye ev sahipliği yapmaktadır. Zara Tindall’ın en popüler markalarından biri olan Fairfax & Favor, yaklaşık 10 yıl önce burada doğdu.

Evet sen Cannes! Film kraliçeleri ve gerçek hayattaki kraliyet mensupları, en iyi giyinenlerin mücadelesi için Cannes Film Festivali’ne akın ediyor
okumaya devam et

Fairfax Fountaine’in kurucu ortağı Felix Favor Parker’ın ailesine ait olan Bedingfeld Arms’a doğru ilerliyorum. Bu ikisinin bölgedeki ünlü statüsünü ve yıldız gücünü hemen takdir etmeye başladım. ‘Ah! Marcus’la tanışın mı?” diyor sevecen bir şekilde heyecanlı bir garson, beni bu zarif İngiliz barının özel yemek odasına götürmek için acele ederken. Bugünün inanılmaz havasını göz önünde bulundurarak, buz gibi bir pinot grigio (muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm en büyük pinot grigio) için bahçeye çıkmaya karar verdim. Benekli güneş ışığı, cıvıl cıvıl kuşlar ve uzaktan traktörlerin uğultusu – aman tanrım, İngiliz olmayı seviyorum.

Zara Tindall, Fairfax & Favor’ın hevesli bir hayranıdır.

Max Mumby/İndigo/Getty Images

Marcus, halkla ilişkiler ekibinden iki güzel kadınla birlikte gelir. Fairfax Fountaine öğle yemeğinde (kendim için birayla dövülmüş mezgit balığı ve cipsten oluşan doymak bilmez bir yardım) bana markasının başlangıcından bahsediyor. Aslında, Bedingfeld Arms’ın kendisinin ve iş ortağının kalplerinde özel bir yeri var çünkü orada saatlerce tartışarak, planlayarak, tasarlayarak ve tanıtarak geçirdiler. Fairfax Fountaine, bir zamanlar gençken burada çalışmayı denediğini bile söylüyor – ancak sahibinin oğluyla iyi arkadaş olmanın adam kayırması bile onun kovulmasını engellemedi, diye şaka yapıyor. Şans eseri, o ve arkadaşı için, ufukta filizlenen bir taşra modası devi vardı.

okumaya devam et

Destekleyici Prenses Beatrice, Chelsea Flower Show’da hamile kız kardeşi Prenses Eugenie’yi temsil ediyor

Prenses Beatrice ve kocası Edoardo Mapelli Mozzi, RHS Chelsea Flower Show’da ödüllü Horatio’s Garden’ı ziyaret etti.

ürün resmi

Fairfax & Favor’ın SS23 kampanyası İngiltere kırsalında çekildi

Fairfax & Favor’ın izniyle

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kuledeki gecem: Tatler'in stil editörü Kraliyet Mücevherleriyle parti yapmak için Londra Kulesi'ne gidiyor