Moda

Galler Prensesi, Prenses Beatrice ve Edinburgh Düşesi, Royal Ascot 2023’te en iyi giyinen konuk grubuna liderlik ediyor

Galler Prensesi, Prenses Beatrice ve Edinburgh Düşesi, Royal Ascot 2023'te en iyi giyinen konuk grubuna liderlik ediyor

Royal Ascot’ta Edinburgh Düşesi

Mark Cuthbert/Getty Images

Royal Ascot’ta aksiyon devam ediyor ve Edinburgh Düşesi, Zara Tindall ve Lady Sarah Chatto gibi kraliyet mensupları moda paketine liderlik ediyor. Etkinlik, en iyi tuhafiyeciliği ve İngiliz bahçelerinden ilham alan kıyafetleri giymek için mükemmel bir fırsat. Üst sınıf yüksek sosyetenin en iyi giyinen üyeleri için ışıltılı bir yarışma işlevi görüyor ve 2023 baskısı, kraliyet yeteneğinin göz kamaştırıcı bir sergisi.

okumaya devam et

Ve gidelim! tatler‘ın Stil Danışmanı, Royal Ascot için en harika şapkacılar hakkındaki kararıyla geri dönüyor

tatlerChandler Tregaskes, Stil Editörü, bir yarış günü için en iyi şapkacıları sunuyor la modu

ürün resmi

Birinci gün, Zara Tindall en güzel kıyafetin tacını alan ilk kişi oldu. Avustralyalı tasarımcı Leo Lin’in yeşil ve şeftali zambaklarıyla süslenmiş, çökmüş balon kollu, sivri yakalı bir elbise giyen Prenses Anne’nin atlı kızı, konu moda olduğunda kesinlikle ayak parmaklarında değildi. İngiliz şapkacı Sarah Cant tarafından ısmarlama bir tekne şapkası takan kral, klasik şıklığıyla kalabalığı büyüledi. Lacivert elbisesi ve göz alıcı zümrüt şapkasıyla ihtişam ikinci gününde de devam etti.

Perşembe günü Edinburgh Düşesi, popüler Suzannah London imzalı bir elbiseyle etkinliğe muhteşem bir çiçek sergisi getirerek aşılamayacağını kanıtladı. Yanında babası Christopher Rhys Jones da vardı.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Düşesler, Baronesler, Prensesler; Tatler, Balenciaga'nın nasıl 20. yüzyılın sosyete modacısı haline geldiğini araştırmak için Paris'e gidiyor