Moda

Tabii ki, Kate Middleton arsız at kuyruğunu çiviledi

Tabii ki, Kate Middleton arsız at kuyruğunu çiviledi

Kate Middleton’ın son derece yüksek at kuyruğu o kadar mükemmel ki gerçekten bir çizgi film karakterinin (veya Ariana Grande’nin) saçı gibi görünüyor. Belki de Disney’in yaklaşan canlı aksiyon uyarlamasında Megara’yı oynayabilir. Herkül yeniden yayınlamak mı?

Galler Prensesi, 7 Haziran Çarşamba günü İngiltere, Maidenhead’de yerel ve profesyonel oyuncularla birlikte rugby antrenmanına katıldığı için saçlarını tanrılara taktı. (Middleton, daha önce Prens Harry tarafından oynanan bir rol olan Rugby Football Union’ın koruyucusudur.) Prensesin at kuyruğu, yerinde kalarak hem elementlere hem de yerçekimine meydan okudu, dünyanın dört bir yanındaki uzun saçlı sporcular tarafından tercih edilen bir başarı, dünyada kıskançlığa neden oldu. Yine de patlaması hiçbir zaman mükemmel olmayan kadından daha azını beklemezdik.

Cidden, nasıl bu kadar yüksek kalıyor?

Mark Cuthbert/Getty Images

Middleton’ın ziyareti ayrıca Shaping Us kampanyası ve topluluğun çocukları erken çocukluk döneminde nasıl destekleyebileceği hakkında bir tartışmayı da içeriyordu. Shaping Us web sitesinde yapılan açıklamada, “Erken çocukluk döneminde, hamilelikten beş yaşına kadar, beynimiz inanılmaz bir hızla gelişiyor – hayatımızın herhangi bir döneminden daha hızlı” diyor. “Bu önleyici yıllarda çocuklar, ebeveynler ve bakıcılar için güçlü destek hayati önem taşır ve yaşamı değiştiren etkilere sahip olabilir.”

Spor etkinliği için Middleton, Sporty Spice’tan ilham alan patlamalarını yüksek belli lacivert eşofmanlarının içine sıkıştırılmış turkuaz bisiklet yaka kısa kollu bir tişörtle eşleştirdi. Ayrıca bembeyaz spor ayakkabılar ve küçük altın halka küpeler takmıştı. Koyu rimel ve göz kalemi ile gözlerini vurgulayan bir makyaj yaptı.

Saç bakım rutinini tekrar soruyorum Kate.

Mark Cuthbert/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Jennifer Lawrence'ın şehir stilindeki yazı tamamen aksesuarlarla ilgili
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton rahat bir kırmızı hırkayla başka bir uyumu tercih ediyor

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir