Moda

Gerçek hayattaki Lily van der Woodsen’ın gardırobunun içinde: Tatler’in stil editörü neden Kelly Rutherford’un kusursuzca derlenmiş Instagram’ında gezinmeyi bırakamıyor?

Gerçek hayattaki Lily van der Woodsen'ın gardırobunun içinde: Tatler'in stil editörü neden Kelly Rutherford'un kusursuzca derlenmiş Instagram'ında gezinmeyi bırakamıyor?

Dedikoducu Kız ekran sireni Kelly Rutherford, Items’14 Antwerp hırkası, Liya eteği ve Sania Dmina topuklu ayakkabılarını giyiyor

@kellyrutherford

Deli gibi imrendiğim en son It-bag nihayet Bond Caddesi’ne ulaştığında, bir aktrisin Instagram akışı, vücuduma giren modanın ateşli ateşiyle kalbimi ateşe verir. Film posterleri, sponsorlu gönderiler ve kırmızı halı röportajları tipik bir TV tiyatrocusuna özgüdür ve tüylerimi diken diken edecek kadar serttir (geçen sezonun Valentino koleksiyonunun sergilenmesinden sonra sakinleşmek için neredeyse nefes egzersizleri yapmak zorunda kalıyordum). Château du Chantilly’nin tarihi alanları). Ama butik hit giyimli bir güzellik şarkısı söyleyen, modası geçmiş elbiseler ve baştan çıkarıcı terzilik parçalarıyla sarılmış terzilik mutluluğunun incelikli bir kolajını söyleyen bir sayfa buldum – ve bu, Kelly Rutherford’a, gerçek hayattaki Lily van der Woodsen’a ait. orijinal Dedikoducu Kız seri.

Rutherford, Unreal Fur’dan suni kürk mantoyla rahat ve şık duruyor

@kellyrutherford

Sonsuza kadar kaydırabilirim. Yumuşak tonlardan ve tek renkli minimalizmden oluşan sıkı bir renk paleti, merhum Carolyn Bessette-Kennedy’nin renk kodlu harika gardırobunun zamansız çekiciliğini yansıtırken, iddialı suni kürk mantolar inkar edilemez derecede gösterişli bir èlan ile dikkat çekiyor. Her ne kadar ayna selfiesinin ardından gelen ilham verici bir alıntıdan oluşan özel bir formül TikTok gençlik çağından kalma sayılabilirse de, Rutherford’un anlayışlı gözü beni ebediyen zarif, tutarlı bir şıklık ve bilgelik akışı hissettirecek şekilde büyülüyor.

Yazan Malene Birger, Rutherford’un gardırobunun yinelenen favorisi

@kellyrutherford

Rutherford, La Veste’den ön yakalı bir ceket giydi

@kellyrutherford

Belki de HBO’nun Yukarı Doğu Yakası’nın popüler gençlik dizisinde kendi Birkins’lerini giyen ve ilk çocuğuna ‘Hermés’ adını veren kadının, her ne kadar saygın Fransız mirası lüks evine zıt bir vurgu yapsa da, bu şaşırtıcı değildir. Aslında, 1,7 milyon takipçili hesabındaki yorumlara hızlı bir göz attığınızda, ona ‘Birkin Anne’ diyen bir dizi hayran netizen bulacaksınız; bu, çocuk yetiştirme işini zahmetsizce atlatan ve inanılmaz görünen anneleri tanımlamak için türetilmiş bir terimdir. parlak, her zaman kollarında ünlü deri çantayla.

Ancak dini bir inançla Hermès’e gidip her şeyi doğrudan raftan satın alacakmış gibi değil. Hem kült hem de nispeten keşfedilmemiş markaların geniş bir yelpazesiyle, Rutherford’un butiklere atlayan bir alışveriş bağımlısı olduğu açıktır. İster gerçek bir podyumun olmazsa olmazı olsun, ister Aladdin’in gelecek vaat eden tasarımcılarla dolu bir mağarasında bir mücevher keşfetmesi olsun, o mükemmel parçayı bulmanın heyecanını açıkça seviyor. Dahası, etiketliyor! Her zaman göz kamaştıran cephaneliğinin her parçası á la modu göz kamaştırıcı bir stilin özel bir kataloğu gibi belgelenmiştir. Eğer elindeki Alameda Turquesa’nın sedefli, kürklü, üst saplı çantasını istersem, o benimdir. Teşekkür ederim Bayan Rutherford.

Maria de la Orden pelerinli gerçek hayattaki Lily van der Woodsen

@kellyrutherford


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Ah şamandıra! Kürek rekortmeni Matthew Holland, Oxford-Cambridge Tekne Yarışı'nın sunucusu olarak Thames Nehri'ne terzilik cazibesi getirmeyi ve gıpta ile bakılan kupayı eve götürme yıllarını anlatıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir