Moda

Rihanna mafya kadını Bob’u Paris’te tanıttı

Rihanna mafya kadını Bob'u Paris'te tanıttı

Rihanna, mafya kadınının estetik eğilimini fark etti ve herkese tam teşekküllü bir Carmela soprano öğretti. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u Paris’te ziyaret eden Rihanna, ortağı A$AP Rocky ile birlikte saçını platin sarısı mafya kadını bob şeklinde şekillendirdi ve saç çizgisinde küçük bir sallama yaptı.

Saçları ters çevrilmişken, RiRi’nin görünümün geri kalanını sürdürmekten başka seçeneği yoktu. Fenty’nin kurucusu ayrıca diz boyu kalem eteğinin üzerine gösterişli küpeler ve kuşaklı siyah deri bir trençkot takmıştı. Transparan siyah taytlar ve sivri topuklu ayakkabılar çok hanımefendi gibi görünüyor, ancak hiçbir mafya görünümü o ekstra ışıltı olmadan tamamlanmış sayılmaz, bu yüzden Rihanna iddialı bir elmas halhal ekledi.

ABEI

A$AP Rocky ise kendi siyah deri trençkotunda yakışıklı görünüyordu. Rapçi ayrıca yakasında bir tür mücevher bulunan ten rengi bir kazak altına beyaz bir gömlek ve kravat takıyordu.

Rihanna’nın bu ziyarette Macron’la ne ilgisi olduğunu size söyleyemem, ancak bu onun Fransa cumhurbaşkanıyla ilk görüşmesi değil. 2017 yılında ülkesinin uluslararası eğitim finansmanını görüşmek üzere Macron’la bir araya geldi. İnsanlarve yine 2018’de Senegal’in Dakar kentinde bir konferans için.

Mafya eşi, pop süperstarı, girişimci, çocukların eğitiminin küresel elçisi… Rihanna tamamen işle ilgilidir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Zendaya, SAG Ödülleri'nde Valentino'daki Grace Kelly büyüsünü yayıyor