Moda

Adam Levine ve Behati Prinsloo, Instagram DM skandalının ardından ilk kez birlikte ortaya çıktılar.

Adam Levine ve Behati Prinsloo, Instagram DM skandalının ardından ilk kez birlikte ortaya çıktılar.

Hollywood’un En Büyük Gecesi, biraz skandal olmadan Hollywood’un En Büyük Gecesi olmazdı. (Neyse ki, bunun onunla hiçbir ilgisi yok. Vanderpump Kuralları.) Adam Levine ve Behati Prinsloo, Maroon 5 baş şarkıcısının Eylül 2022’de bir ilişki ile suçlanmasından ve çiftin Ocak ayında üçüncü çocuklarını doğurmasından bu yana ilk kez birlikte ortaya çıktılar. Karısıyla dokuz yıldır arası iyi görünen Levine, Şubat ayında Prinsloo’nun Instagram hesabına muzaffer bir dönüş yaptı.

Levine ve Prinsloo katıldı makyaj fuarı 12 Mart Pazar günü hemen hemen her ünlü kişiyle birlikte Oscar Sonrası Parti. Levine’in kıvırcık saçları ağartılmıştı ve altına siyah V yakalı bir tişört ile siyah bir takım elbise giymişti. Prinsloo, yeşil küpeler ve boğucu kanatlı göz kalemi ile yere kadar uzanan, siyah payetli bir elbise giymişti.

Doug Peters – PA Resimleri/Getty Images

Bilgi tazelemeye ihtiyacınız olursa, Eylül 2022’de kendi kendini Instagram modeli ilan eden Sumner Stroh, TikTok’ta Adam Levine ile iddia edilen bir ilişkisini ortaya çıkardı. Stroh ayrıca Levine’in kendisine üçüncü çocuğu Prinsloo’ya onun adını vermeyi planladığını söylediğini iddia etti.

Levine, Stroh ile DM’leri paylaştığını itiraf etti, ancak fiziksel bir ilişki peşinde koşmayı reddetti. Şarkıcı, TMZ’ye göre o sırada yaptığı açıklamada, “Eşim dışında herhangi biriyle HERHANGİ bir flört biçiminde konuşurken zayıf bir karar verdim” dedi. “Bir ilişkim olmadı. Yine de hayatımın talihsiz bir döneminde çizgiyi aştım. Bazı durumlarda uygunsuz hale geldi. Bu konuyu ele aldım ve durumu düzeltmek için ailemle birlikte proaktif adımlar attım. Bu dünyada umursadığım tek şey karım ve ailem. Benim için gerçekten önemli olan tek şeyi riske atacak kadar saf ve aptal olmak, yapabileceğim en büyük hataydı. bir daha asla başaramayacağım Tüm sorumluluğu alıyorum. Bunu da atlatacağız ve birlikte atlatacağız” dedi.

OKU  Florence Pugh, Vanity Fair'in Oscar partisinde sütyeninin üzerine kocaman pembe bir ceket giydi.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Rihanna, Beyoncé'nin Oscar sonrası partisine 1,8 milyon dolarlık göbek zinciri taktı.

Moda

Vanity Fair Oscar Partisinden tüm çıplak elbiselere göz atın

Moda

Florence Pugh, Vanity Fair'in Oscar partisinde sütyeninin üzerine kocaman pembe bir ceket giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir