Oyun Haberleri

GTA 6 hayranı, rastgele bir NPC’nin güneş koruyucu SPF’sini bilgilendirici açıdan en akıl almaz şekilde keşfetmek için tam noir dedektifliğe gidiyor

GTA 6 trailer

Başlık kartı: Grand Theft Auto 6 Güneş Kremi Gizemi. Yavaş yavaş: İç mekan. Bir dedektifin ofisi. Panjurlar sokak lambalarının parlaklığını uzak tutar. Yalnız bir figür odanın içinde dolaşıyor, taşan çöp kutusundan dökülen boş aerosol güneş kremi kutularını tekmeliyor. Bir sigara yakarken kendi kendilerine mırıldanıyorlar. Mantar panonun üzerinde Miami sahilindeki geniş kaldırımın bir haritasını ve Atlantik Kıyısı güneşinin seyrini gösteren bir diyagramı görüyoruz. Yakındalar. Tadını çıkarabilirler.

Bu olayın, Grand Theft Auto 6’nın son fragmanından sıfır değere sahip bir NPC tarafından kullanılan kısa, iki saniyelik bir klipte tam SPF faktörünün kullanıldığına ilişkin bir araştırma yazan Reddit kullanıcısı ficerc’in evinde gerçekleştiğini varsayabileceğim bir olay. hikayeyle ilgisi. Aha, tek kullanımlık bir şaka diye düşünebilirsiniz, yanılıyorsunuz.

Ficerc’in oyunun alt dizinindeki “GTA VI fragmanında hangi SPF güneş kremi kullanılıyor? Derinlemesine bir analiz” başlıklı başlığı ancak ‘müstehcen’ olarak tanımlayabileceğim bir araştırma düzeyine sahip.

Ficerc, “Bu noktada eminim ki hepimiz yeni GTA VI fragmanında güneş kremi süren adamı fark etmişizdir ve ‘Hangi SPF’yi kullanıyorlar?’ diye düşünmüşüzdür” diye yazıyor ficerc, bu iddianın geri kalanını taşıyan birçok varsayımdan ilkinde. onların makalesi. “Bazı SPF spekülasyonlarına hazır olun; oyun cilt bakımı araştırma süresiyle buluşuyor!”

Araştırmalarının ilk adımı Banana Boat’tan bir masaya danışmak oluyor; bu arada bu şirket ABD’de bir güneş kremi şirketi. Ficerc bunun basit bir şey olduğunu düşünse de sevgili Watson. “Her ne kadar biraz yetkin bir güneş koruyucu meraklısı bu tabloyu ezbere bilse de, unutmuş olabilecekler için onu da ekleyeceğim.”

Bunu kullanarak, 1975 yılında aynı adı taşıyan bir dermatolog tarafından geliştirilen Fitzpatrick Cilt Skoru ile çapraz referans yaparak güneşlenen kişinin cilt tonunu hızlı bir şekilde belirlerler; ancak ölçek, cilt kanserini gerektiği gibi hesaba katmadığı için eleştirilere maruz kalmaktadır. Siyah demografi riski. Daha sonra bunu Von Luschan’ın kromatik ölçeğiyle (Nazi Almanya’sında öjeni amacıyla kullanılmıştı) birleştirerek Banana Boat’un kaynaklarıyla doğru bir şekilde karşılaştırabilecekleri özel bir masa oluşturuyorlar.

OKU  ULTRARAM'ın mucidi, devrim niteliğindeki RAM değişiminin aptal bellek DIMM'lerini neden öldürebileceğini anlatıyor

Başka türlü ustalık sınıfı bir saçmalığın yanına adım atmak: Her iki tablonun da talihsiz yerlerden geldiğini doğru bir şekilde vurgulamam gerektiğini hissediyorum. Hiçbir zararı olmadığına bahse girerim amaçlanan—ficerc şaka olsun diye güneş koruyucunun SPF’sini belirlemeye çalışıyor ve orijinal kaynakları (Muz Gemisi tablosu) insanların cilt kanseri riskinden kaçınmasına (ve aynı anda iki şey doğru olsa da güneş kremi satmasına) yardımcı olmak için tasarlandı. Yine de şunu belirtmekte yarar var.

Sayısal bir sihirbazlık gösterisiyle, yeni masalarını fragmandaki NPC ile karşılaştırırlar ve büyük olasılıkla “koyu ten tonuna” sahip olduğunu anlarlar; Banana Boat, dışarıda geçirilen bir saat için Banana Boat’un 8-14 arası bir SPF önerdiğini anlar. düşük uçta ve üst uçta 30’luk bir SPF. “Şimdi zor kısım geliyor.” Şimdi?

Bulmacanın ikinci yarısı, bu NPC’nin dışarıda kaç saat kalmayı planladığını belirlemeyi içeriyor ve spoiler’dan kaçınmak için (ki bu şey yeterince büyük) tam olarak incelemeniz için konuyu buraya bağlayacağım. Miami Sun’ın rotasını çizmeyi içerir.

GTA VI fragmanında hangi SPF güneş kremi kullanılıyor? Derinlemesine bir analiz. r/GTA’dan

Bu, bir saçmalığa verilen muazzam miktardaki özveridir; rastgele bir NPC’nin güneş koruyucu SPF’sinin GTA 6’nın olay örgüsü üzerinde herhangi bir etkisi var mı? Hayır, hiç de değil. Bunun geliştiricilerin düşündüğü bir şey olduğundan bile şüpheliyim ve Rockstar’ın detay odaklılığı meşhurdur. Yine de ficerc değil. Onlar her ne şekilde olursa olsun gerçeğe adanmıştır.

Bu olayla ilgili duygularımı benden daha iyi özetlediğini düşündüğüm bu yorumla sizi baş başa bırakıyorum. Bir kullanıcı şöyle yazıyor: “Kaydırdıkça, bunun yapılmasının saatler sürmüş olması gerektiğinin üzücü farkına varılması, onun hicivini gölgede bırakmaya başlıyor.” ’nuff dedi, BeerShitzAndBongRips’, ’nuff dedi.

OKU  Teyp depolama 2022'de artarken HDD satışları düştü

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.