Moda

Kendall Jenner, interneti tek ayaklı moda üzerine böldü

Kendall Jenner, interneti tek ayaklı moda üzerine böldü

Kendall Jenner’ın bir ayağı moda, bir ayağı realite TV’de. Ve bir bacağı tulumunda, diğeri ise hiç yok. Jenner, yüksek moda ve pratikliği bir araya getirmekten mutlu görünse de, diğerlerinin son görünümü biraz kafası karışmış durumda: Yüksek fiyat etiketine sahip tek bacaklı bir tulum.

Model ve tekila preneur, 27 Şubat Pazartesi günü Instagram’da loş bir otel odasında elindeki bardağa bir damla beyaz şarap dökmeden yatakta zıpladığı iki hızlı video yayınladı. Şuna benzeyen bir Alaïa tulumu giyiyor… şey… dürüst olmak gerekirse, bu gösteri kızlar Afiş.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Şahsen, muhtemelen bir podyumda veya fotoğraflarda harika görünecek şeylerden biri olduğunu düşünüyorum, ama sadece Olumsuz Gerçek dünyada, hatta kulüpte çalışın. Ama konudan sapıyorum. Yorumlar bölümü derinden bölünmüştür. “Muhtemelen uzun zamandır gördüğüm en saçma elbise” 3.000’den fazla beğeni aldı. Başka bir yorumda “Bye bye bu size çok saçma geliyor ” yorumunu okuyun. Ama bazı insanlar destek oldu! Bir hayran şöyle yazdı: “Kızımıza bakın! Dramadan uzak durun.” Ancak en çarpıcı gözlem, “Sadece tek bacağınızı tıraş ettiğinizi hayal edin.” DOĞRU yazan kadındır. Tanıtmak.

Oh, bu arada, eğer istersen, bu ürün sana sadece 5,760 dolara mal olacak! İnsan iki bacağın ne kadara mal olacağını merak ediyor.

Belki de Kendall Jenner, Bad Bunny ile olan yeni ilişkisi sayesinde kendisi gibi hissediyordur? Devin Booker’ın ayrılmasının ardından Jenner, müzisyenle ilişkilendirildi ve yakın zamanda bir kaynak çift hakkında “Arkadaşlar tarafından tanıştırıldılar. Birkaç hafta önce Los Angeles’a taşındı ve bir ev satın aldı. Onu seviyor ve eğleniyor…. Geçmişte çıktığı erkeklerden farklı. O çok çekici.”Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu Hailey Bieber parti görünümü, jartiyer kemerine bir övgüdür
İlgili yazılar
Moda

Kendall Jenner, Hailey Bieber'ın erkek fatmasının uyumlu siyah deri giymiş şık annesi

Moda

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Moda

Kendall Jenner'ın göğüs altı bikinisi gerçek bir yenilik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir