Oyun Haberleri

Palworld oyuncuları, aynı arkadaşları sınırsızca monte etmelerine ve parçalara ayırmalarına olanak tanıyan ustaca bir hata buldu

Palworld -

İyi haber: Palworld oyuncuları, hem tanrının hem de insanın yasalarını ihlal ederek sistemi aşmanın başka bir yolunu buldu. Fiziğe meydan okuyan merdivenler kullanarak oyunun patronlarını öldürmekle yetinmeyen yeni bir numaraları var: İyi zamanlanmış binme sayesinde arkadaşlarını öldürmeden katletmek.

Açıkçası, bu cümle tamamen kendini açıklıyor ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız yok, ancak ikimiz de burada olduğumuza göre, bunun nasıl çalıştığı hakkında biraz daha yazsam iyi olur. Reddit’te girişimci Palworld’lüler, bir arkadaşınızı parçalara ayırmayı bitirdikten hemen sonra sırtına atlarsanız, gizemli bir şekilde ölmeyi başaramadıklarını, envanterinize geri döndüklerini ve mide bulandırıcı bir şekilde tekrar katledilmeye hazır olduklarını anladılar.

Arkadaşınızı Kasaplık ederken bineğinize bindirirseniz, ganimet alırsınız ve arkadaşınız da r/Palworld’den hayatta kalır

Reddit kullanıcısı yashpwnz’ın, kasaplık sona erdiğinde sağ sırtına atlamadan önce bir Frostallion’u tekrar tekrar parçalara ayırdığı yukarıdaki videoda işlemi çalışırken görebilirsiniz. Oyun bunu pek iyi karşılamıyor: yashpwnz neredeyse anında Frostallion’un sırtından düşüyor, arkadaş dışarı çıkıp Dünya yüzeyinden kayıp gidiyor, ama kimin umurunda? Palworld’e göre, dost oyuncunun envanterinde hala hayatta ve yeniden çağrılmaya ve katledilmeye hazır.

Bu şık ve üzücü bir istismardır ve oyuncuların tepkileri korku ve hayranlık arasında bölünmüştür. LC_reddit adlı bir kullanıcı, RedditedYoshi’den gelen ve “Bu oyunun neyle ilgili olduğunu” yazan bir yorumun hemen altına, “Dostum, Blazamut’tan AR şemasını almak için ÇOK YARARLI olurdu” diye yazıyor.

O halde karışık bir yanıt, ancak aynı arkadaşı istediğiniz kadar parça parça yağmalayabilmenin faydasını inkar edemezsiniz. Pocketpair yama yapmadan önce oyuncuların bunu sonuna kadar sağacaklarından şüpheleniyorum. Düşündüklerinden daha fazla zamanları olabilir: Geliştirici son zamanlarda yeni personel ihtiyacının ne kadar çaresiz olduğundan bahsediyor ve göz kamaştırıcı derecede popüler olan oyununu yürütmek için “çok fazla insan sıkıntısı” olduğunu belirtiyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Deus Ex'in baş kahramanı Adam Jensen'in imzasını taşıyan seslendirme sanatçısı da hareket yakalamayı yapmak istedi ancak çok kısa olduğu için reddedildi: 'görünüşe göre beni birkaç santim uzatmak çok iş gerektiriyordu'