Moda

Gugu Mbatha-Raw, Giorgio Armani ile şov dünyası hakkında konuşmak için Sloane Caddesi’ne geliyor

Gugu Mbatha-Raw, Giorgio Armani ile şov dünyası hakkında konuşmak için Sloane Caddesi'ne geliyor

Giorgio Armani Sloane Street mağazasında Gugu Mbatha-Raw

Rowben Lantion/Giorgio Armani

Dün gece, oyuncu ve eski tatler Kapak yıldızı Gugu Mbatha-Raw MBE, Giorgio Armani’nin Londra amiral gemisinde ışıltılı bir tartışma için Sloane Caddesi’ne gitti. Armani/Casa’nın Frieze partisine mağazanın mermer kaplı, kıskanılacak derecede şık vitrininin ev sahipliği yapmasından sadece bir hafta sonra, İtalyan lüks santralinin ışıltılı Knightbridge binası, yazar Yomi Adegoke ile sohbet etmek için mükemmel bir yerdi.

Tartışma, Mbatha’nın film endüstrisindeki deneyimine odaklandı ve Londra’nın sosyal çevresinden seçilmiş birkaç kişi ‘Crossroads Conversations’ başlıklı etkinliğe katılmaya davet edildi. Giorgio Armani’nin ev sahipliği yaptığı benzer etkinliklerin ikinci sezonunu kutlayan Mbatha-Raw, balerin ve yönetmen Aurélie Dupont, Michelin yıldızlı şef Vicky Lau ve aktivist Kristina Lunz’un da aralarında bulunduğu etkileyici davetli konuşmacılar listesine katılıyor. Misafirler, onların anlayışlı ve etkileyici anekdotlarını dinlerken şampanya, Aperol Spritz ve lezzetli kanepelerin tadını çıkardı.

Yomi Adegoke ve Gugu Mbatha-Raw

Rowben Lantion/Giorgio Armani

“Benim için her zaman senaryo ile başlar. Bir rol için ilk temasım bu. Yıllarca senaryoları ve hikayeleri okuduktan sonra bunun için bir fikir ediniyorsunuz” dedi oyuncu bir rol seçerken. “Benim için kuralım daha önce hiç yapmadığım şeyleri denemek. Kendimi tekrarlamamak için. Arka arkaya iki psikolojik gerilim filmi çektikten sonra Kevin Hart ile daha hafif bir aksiyon filmi yaptım ve benim için ferahlatıcı bir seçim oldu çünkü bence derin karanlık psikolojik şeyleri her zaman yapamazsınız. Farklı türlerle kendinizi yenilemeniz gerekiyor.’

En sevdiği rollerden birinde, film uzmanı 2005 yılında sahnede Mısır Kraliçesi Kleopatra’yı canlandırdı.[She] idolüm ve her zaman onu oynamak istedim. Hikayede çok güçlü ve ikonik bir kadın,” diye açıkladı Mbatha-Raw, “Kesinlikle araştırmamı Kleopatra’nın gardırobunu yapmak zorundaydım. Antik Mısır’ın son zamanlarda filmlerde keşfedilmemiş ilginç bir zaman olduğunu düşünüyorum ve bir kostüm tasarımcısının bu dünyayı yaratması için çok fazla boşluk olduğunu hissediyorum. Bu dünyanın çok fazla yapısı var.”

Gugu Mbatha Raw konuşmasında

Rowben Lantion/Giorgio Armani

OKU  Hailey Bieber, yatak odası tarzı iki parçalı bir sette sessiz lüksü tercih ediyor
İlgili yazılar
Moda

SAİK, Atlar ve Hermès: Royal Windsor Horse Show'da Edinburgh Düşesi ile My Day of Decadence

Moda

Orijinal Kraliyet Kuyumcusu Garrard, taç giyme töreninden önce eşsiz kraliyet arşivinin kapılarını açıyor.

Moda

Cızırtılı şık bir İlkbahar/Yaz için sezon ortasında olmazsa olmaz 14 şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir