Oyun Haberleri

Hellboy Web of Wyrd oyun fragmanı, Lance Reddick’in Hellboy’un sesi olmaya devam ettiğini doğruladı

Hellboy Web of Wyrd oyun fragmanı, Lance Reddick'in Hellboy'un sesi olmaya devam ettiğini doğruladı

Hellboy Web of Wyrd, Aralık 2022’de duyurulan roguelite bir aksiyon oyunudur ve oldukça belalı göründüğünü düşündük, ancak bu muhtemelen en azından kısmen, diğer şeylerin yanı sıra ” derin uçurum.” Ama şimdi gerçek bir oynanışa göz attık ve itiraf etmeliyim ki, evet, gerçekten de oldukça belalı görünüyor – ve daha da önemlisi, Mart ayında aniden ölen Lance Reddick’in oyunda kaldığını da doğruluyor. baş karakterin sesi.

Gerçekten bir Hellboy hayranı değilim, ancak Web of Wyrd hakkında en ilgi çekici bulduğum şeylerden biri, hem görsel stili hem de hikaye anlatımı açısından orijinal çizgi romanları taklit etmeyi vaat etmesi. Steam sayfası, “Oyun, Hellboy’u bir dizi çok farklı ve tamamen benzersiz maceralara gönderiyor” diyor. “Ve her hikaye kendi başına dururken, hepsi Kelebek Evi’nin gizemli mirasına bağlı.”

(Efsane zamanı: Kelebek Evi 1962’de okültist Pasquale Deneveaux tarafından inşa edildi ve “Wyrd adlı korkunç ve büyüleyici bir boyuta kapıları açmak için ley enerjilerinden, garip açılardan ve Öklid dışı geometriden yararlanıyor.”)

“Tamamen benzersiz maceralar” vaatlerine rağmen, Hellboy’un – yani itibarlı iblis – sorunlarına, yani aşırı büyük yumruklar ve cehennemi silah sesleri gibi oldukça standart ve açık bir yaklaşımı olduğunu söylemek doğru olur. Ancak oyun umarım iyi bir Hellboy hikayesi de anlatır: Dizinin yaratıcısı Mike Mignola, geliştirici Upstream Arcade ve Dark Horse Comics ile ortaklaşa Web of Wyrd üzerinde çalışıyor.

Özellikle sevindirici bulduğum şey, bu yılın başlarında kalp hastalığından hayatını kaybeden aktör Lance Reddick’in yeni oyunda Hellboy’u seslendirmeye devam edecek olması. Reddick’in Hellboy sesi ilk olarak Aralık 2022 tanıtım fragmanında duyuldu, ancak Mignola’ya kadar büyük ölçüde fark edilmedi. Reddick ile buluşma hakkında tweet attı oyun üzerinde çalışırken. Ses, yeni oyun fragmanında çok daha belirgin ve sesin benzeri olabileceğine dair herhangi bir şüphe olması durumunda, geliştiriciler Twitter’da gerçekten de o olduğunu doğruladılar.

OKU  Microsoft Word büyük Four-O'yu vuruyor ve eğer ilk versiyonu hatırlayabiliyorsanız, resmen eskisiniz demektir

(İmaj kredisi: Hellboythegame (Twitter))

Hellboy Web of Wyrd’in henüz bir çıkış tarihi yok ama Steam’de “pek yakında” olarak listeleniyor.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.