Moda

Hayatının önde gelen kadınlarına 25 ışıltılı hediye

Hayatının önde gelen kadınlarına 25 ışıltılı hediye

Tatler’in Ultime Lüks Noel Hediyesi Rehberi 2023

Chic-mas’a çok benzemeye başladı. Büyük gün yaklaştıkça hayatınızdaki harika kadınlara ne gibi özel hediyeler vereceğinizi düşünmeye başlamanın zamanı geldi. Yine de korkmayın çünkü Tatler‘nin alışveriş uzmanları onu bayıltacak seçkin hediyelerin listesini hazırladı.

Hediyeler söz konusu olduğunda, moda her zaman kazanandır ve Noel ağacının altına ciddi bir kol şekerinin heyecan verici bir hit olacağı kesindir. Bu sezon Chanel’in disko pullu kapaklı çantası, Fendi’nin Peekabo stili ve Holland Cooper’ın sahte timsah makyaj çantası imrenilecek parçalar arasında.

Aksesuar meraklıları ayrıca Jimmy Choo’nun diz boyu deri çizmelerinin, Giorgio Armani’nin kaşmir eldivenlerinin ve Dolce & Gabbana’nın Devotion küpelerinin İtalyan zarafetinin ihtişamının da keyfine varacaklar.

Ev eşyaları onun çalışma tarzı ise, sofra takımları için Tiffany & Co’ya, nefis mumlar için Diptyque’e ve kıskanılacak çatal bıçak takımları için Christofle’a bakın. Kraliyet garantisini elinde bulunduran Halcyon Days, leopar desenli görkemli tabaklarla mutfakta da modayı kucaklıyor.

Yaşı ve tarzı ne olursa olsun, Tatler‘nin lüks ürünler düzenlemesinin çok mutlu bir Noel geçirmesi garantilidir…

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Emily Ratajkowski, ilk moda kampanyasında oğluyla birlikte poz verdi.