Oyun Haberleri

Catan: Konsol Sürümü Çıkış Tarihini Onayladı

catan_consoleedition

sevgili masa oyunu Katan sonunda konsollara geliyor ve projenin arkasındaki geliştiriciler oyunun çıkış tarihini resmi olarak açıkladılar. Oyunun dijital sürümünün arkasındaki yapımcı, yeni bir videoda oyunun dijital versiyonunu getirmeye hevesli olanların ortaya koyduğunu ortaya koydu. Katan konsolları için daha fazla beklemek zorunda değilsiniz.


Masa oyunları eskiden, insanların bu oyunları oynamak için bir grup arkadaş veya aile üyesini bir araya getirmesini gerektiren, yalnızca yüz yüze bir deneyimdi. Bununla birlikte, dünyanın daha dijital hale gelmesiyle birlikte masa oyunları, konsol merkezli oyunlara olan ihtiyacın arttığı bir noktaya geldi. İle Katan piyasadaki en popüler tahta oyunlarından biri olarak, yerleşim oyununun birçok hayranının onu bir konsolun rahatlığından arkadaşlarıyla birlikte oynayabilmek istemesi mantıklı. Neyse ki, konsol sürümünü dört gözle bekleyenler Katan çok yakında oyunu satın alabilecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Witcher Hayranı, Düzgün Ev Yapımı Gwent Tahtasını Gösterir

Resmi makama gönderilen bir video Catan – Konsol Sürümü YouTube kanalı, oyuncuların oyundan neler bekleyebileceğine dair bazı ilginç bilgiler vermekle kalmadı, aynı zamanda resmi bir çıkış tarihi de verdi. 28 Şubat’ta Playstation ve Xbox konsolları için erişime açılacak olan oyun, 3 Şubat’ta ön siparişe açılacak. Ön sipariş verenler için erken erişim sağlanarak, oyun 23 Şubat’ta oynanabilir hale geliyor. gibi oyunların Katanbu kadar yakın bir çıkış tarihi heyecan verici bir haber olmalı.

OKU  Dell gelecekte dizüstü bilgisayarları onarma ve geri dönüştürme yöntemimizi değiştirmek istiyor

Video ayrıca oyunun nasıl görüneceğine dair kısa bir fikir verdi. Eğlenceli karakter animasyonları ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kamera açıları ile masa oyununun konsol versiyonu, dünyayı yeni bir şekilde hayata geçirmeye yardımcı olacak. Videoda ortaya çıkan bir diğer heyecan verici detay da oyunun cross-play özelliğine sahip olacağı, bu sayede farklı konsollara sahip oyuncuların birlikte keyif alabileceği. Özel zar görünümleri ve benzersiz karakter çerçeveleri gibi çeşitli ödüller de mevcut olacak. Çok oyunculu oyun söz konusu olduğunda, oyuncular dinamik yapay zekaya karşı tek oyuncu ile yerel veya çevrimiçi çok oyunculu arasında seçim yapabilir.

Katan yerleşim türünü seven yetişkinler ve çocuklar arasında en popüler kutu oyunlarından biridir. Ancak, bazen arkadaşlarınızla veya ailenizle bir oyun gecesini koordine etmek zor olabilir, bu nedenle masa oyunlarının dijital versiyonları, yüz yüze görüşemeyebilecek insanları bir araya getirmenin harika bir yolu olarak hizmet eder. Artık oyunun hayranları oyunun tadını yepyeni bir ışık altında çıkarabilecekler.

Catan – Konsol Sürümü 28 Şubat’ta PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de satışa sunulacak.

DAHA: Yetişkinler İçin En Zor 12 Masa Oyunu

OKU  Star Trek Online geliştiricisi Cryptic Studios çalışanlarını işten çıkarırken Embracer'ın çöküşü devam ediyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.