Moda

Hayatta Kalan Moda Haftası: Tatler’in Stil Editörü, bu Eylül ayının heyecan verici şovlarından parti sıcak noktalarını ve göz alıcı dinlenme mekanlarını paylaşıyor

Hayatta Kalan Moda Haftası: Tatler'in Stil Editörü, bu Eylül ayının heyecan verici şovlarından parti sıcak noktalarını ve göz alıcı dinlenme mekanlarını paylaşıyor

Tüvit ihtiyacı: Stil editörü Chandler Tregaskes Londra Moda Haftası’na katıldı

David M. Benett/Getty Images

Yüksek topuklu ayakkabılar, yüksek moda, yüksek sosyete: Londra Moda Haftası’ndan daha iyi bir şey olamaz, özellikle Eylül ayında. Yaz sonu güneşi başkentin üzerinde parlarken, şehrin her yerinde her zaman elle tutulur bir uğultu vardır. Prenses Diana bile 1990’larda sıraya girmekten kendini alamadı. Her ne kadar İngiliz tasarımcıların en imrenileninin önünde ön sırada oturma hissi şüphesiz eşsiz olsa da, en sevdiğim anlar her zaman partilerdir ve onlardan sonra nerede toparlanacağımdır.

Edoardo Mapelli Mozzi ve York Prensesi Beatrice, Chanel V&A partisinde

David M. Benett/Getty Images

Zaten son derece göz kamaştırıcı birkaç gün olmuştu. Çarşamba gecesi çiçekli The Vampire’s Wife elbisesiyle zarafetin resmi olan Prenses Beatrice ile gösterişli V&A Chanel Sergisi açılış galasındaydım, ardından ertesi sabah Balenciaga ile 24 saat geçirmek için doğrudan Paris’e gittim. -Paris, Markanın couture arşivinde ultra özel bir tur yaptım ve Fransa’nın her daim şık başkentinde François-Henri Pinault ile güzel yemekler ve partiler yaptım. Yani diğer editör arkadaşlarım gibi hazırlık amaçlı Ar-Ge yapmak yerine Eurostar’da şampanya yudumluyordum. (BEN Her zaman baloncuklarla seyahat etmek zorundayım ve Business Premier’de sunulan Raymond Blanc hazır yemeklerine asla hayır diyemem.)

Evde hızlı bir geri dönüş oldu: değişin, çekici olun, kedime merhaba deyin, dışarı çıkın. Ve bu açılış etkinliği şehirdeki en sıcak biletti: Diet Coke’un sponsorluğunda, Bayan Kylie Minogue’dan başkasının ev sahipliği yapmadığı BFC açılış partisi. Popun annesi (ve popun şantözü) Leicester Meydanı’ndaki yeni, büyük merdiven ve altın sütunlarla dolu gece kulübü Lío London’da düzenlendi. the yazın şarkısı) ikonik şarkıyı seslendirdi Padam Padam ve yeni single Tansiyon ben kimim takıntılı ile. Hepimizi ‘Kylie-oke’ ile katılmaya davet etti ve bunun gibi, aralarında Lady Clara Paget, Kyle de Volle ve Jana Sascha’nın da bulunduğu yüzlerce It-girl’ün ve modanın en çılgınları ‘şarkı söylüyordu’Aman Tanrım, bana tam oraya dokun‘ baş döndürücü sıcak noktada. Ancak kendime not: Şampanya, rom ve kola birbirine karışmaz.

POP PRENSESİ! Kylie Minogue yazın şarkısını seslendiriyor Padam Padam

Göz Alıcı Konuk Listesi: Jana Sacha ve Lady Clara Paget açılış etkinliğine katıldı

Yine de korkmayın; Ertesi gün Scott’s Mayfair’de rezervasyon yaptırdım ve modanın favori akşamdan kalma tedavisiyle randevum vardı: iki katmanlı buzlu Plateau de Fruits du Mer ve tabii ki ekstra baharatlı Bloody Mary. İstiridyeler, kerevitler, kaslar, kerevitler; denizde daha çok balık olduğunu söylediklerini biliyorum ama bu yozlaşmış sunuyu yuttuktan sonra bu o kadar da doğru olmayabilir.

Deniz ürünleri fantezisi sonrası, Hermès’teki arkadaşlarım Le Monde d’Hermès’in (şirketin güzel şirket içi yayını) son basımının lansmanı için turuncu renkli bir açılır pencereye ev sahipliği yaparken The Strand’a gittim. Buzlu fıstıklı bir latte aldım ve parlak bahçe mobilyaları arasında modaya dair her şeyi yakaladım – Hermès ekibi büfenin içine girmeme bile izin verdi. Moda Haftası’nın en heyecan verici gösterilerinin merkezi olan 180 The Strand’a yalnızca bir taş atımı uzaklıkta olması sayesinde, sağlıklı bir editör ve moda bağımlısı akışı burayı hafta sonu boyunca belirlenmiş bir dinlenme durağı haline getirdi.

Hermès büfesi, moda olayı boyunca keyifli bir dinlenme durağıydı

O akşam Mount Street’teki The Audley’de kısa bir Pinot Grigio’nun ardından Trafalgar Meydanı’na yürüdüm; alacakaranlıkta her zaman çok güzel. Londra Moda Haftası’nın favorisi Matty Bovan, son koleksiyonuna tarihi çeşmelere bakan tarihi St-Martin-in-the-Fields kilisesinde ev sahipliği yapıyordu. Burada inanılmaz özel bir kulis yemeğine davet edilmiştim. Evet, doğru duydunuz; mankenlerin, kuaförlerin ve MUA’ların arasında tam anlamıyla sahne arkasında üç çeşit yemek vardı; bu da yeni seriyi podyumda süslenmeden önce ilk görenlerin biz olduğumuz anlamına geliyordu. Londra’nın en çok beklenen koleksiyonlarından birine özgü organize kaosun ortasında ıstakozlu bisküvi yiyip Tanqueray No.10 kokteyllerini yudumlamak mı istiyorsunuz? İşte akşam yemeği ve gösteri diye buna derim! İşte oradaki Matty; o bir dahi. Mavi, pembe ve yeşil renklerin patlamalarıyla giyinmiş modeller, bir kilisenin mahzenindeki ahşap panelli duvarlarda mükemmel renk cümbüşü sağladı. Kesinlikle unutulmayacak bir geceydi.

Akşam yemeği ve gösteri! Matty Bovan’ın şovunda sahne arkası fantezisi

Kemka Ajoku

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Beklenmedik Yeni It Girl Durum Sembolü? Bir mantar taburesi