Oyun Haberleri

Pokemon Unite, Dragapult Çıkış Tarihini Netleştirdi

pokemon unite dragapult comes on December 29th

için resmi Twitter hesabı pokemon birleştirmek yaklaşan yeni karakteri Dragapult’un çıkış tarihi ile ilgili bazı yanlış bilgilere açıklık getirmek için öne çıktı. Yeni Pokemon’un çıkış tarihini paylaşan ilk tweet yanlıştı, ancak hata hızla düzeltildi ve oyuncuları çok fazla etkilememeli. Tek gerçek sorun, oyuncuların yeni oynanabilir Pokemon Dragapult için başlangıçta tahmin ettiklerinden bir gün daha beklemeleri gerektiğidir, ancak her şey düşünüldüğünde bu hiç de fena değil. Bunun gelen karakterle ilgili bir gecikme olmadığını, sadece ilk tweet’in yanlış tarihe sahip olduğunu söylemek gerekiyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Dragapult, içine doğru ilerleyen bir Menzilli Saldırgandır. pokemon birleştirmek, oyunculara, kuşkusuz saldırgan ağırlıklı bir kadroda ağır hasar vermek için başka bir seçenek sunuyor. Dragapult’a tepki biraz karışık, bazı oyuncular kendilerini çok heyecanlı buluyor ve diğerleri oyunda Defender tipi Pokemon olmamasından yakınıyor.

İLİŞKİLİ: Pokemon Unite, Kış İçerik Planlarını Açıkladı

Son tweet’e göre, Dragapult aslında kadroya katılacak 28 Aralık değil, 29 Aralık’ta, bir haftadan kısa bir süre sonra pokemon birleştirmek‘nin son güncellemesi. Tweet, hata için özür diliyor ve çoğunlukla, oyuncular kendilerine karşı zarif görünüyor. pokemon birleştirmek ilave olarak. Bu hatayı fark edip düzeltmek sadece bir gün sürdü ve bu, oyuncuların 28 Aralık gelip çattığında ve Dragapult’un hiçbir yerde bulunmadığında kafalarının karışması alternatifinden çok daha iyi. Tabii ki, bu hatayla dalga geçen bazı oyuncular var, dramatik bir şekilde 28’inci Çarşamba günlerinin tamamının bu haberler yüzünden mahvolduğunu iddia ediyorlar.

OKU  Valve, NFT'lerde yalnızca "oyuncularımızın önemsediği şeylerle" ilgilendiğini söylüyor

Belki de şaşırtıcı olmayan bir şekilde, hem bu tweet hem de ilk çıkış tarihi hakkındaki yorumların büyük çoğunluğu, tweet’in Dragapult’a daha az odaklandığını ve daha çok yorumcunun oyuna eklenmesini görmek istediği Pokemon’a odaklandığını gösteriyor. 1.008 ikonik karaktere sahip bir seride, pokemon birleştirmek‘ın kadrosu, bazı hayranların favorilerini dışarıda bırakacak. Kişisel tercihlere bakıldığında bile, oyundaki 20. Saldırgan türü olacağı düşünüldüğünde, Dragapult’un Saldırgan türü bir Pokemon olarak eklenmesi küçük bir sürpriz olarak geldi. Bunu, oyundaki mevcut yedi Savunucu ve Destekçi veya altı Speedster ile karşılaştırın ve dengesizliği görmek zor değil.

Oyuncular Dragapult için heyecanlı olsunlar ya da olmasınlar, Dragapult’un dahil edilmesi kesinlikle oyunun rekabetçi dünyasında işleri karıştıracaktır. pokemon birleştirmek. Pokemon’un yüksek hasarı ve benzersiz hareket yetenekleri, özellikle oyuncular ona karşı koymanın en iyi yolunu öğrenmeye devam ederken, onu başa çıkması zor bir Saldırgan haline getirecek.

pokemon birleştirmek artık Mobil ve Switch’te kullanılabilir.

DAHA: Türe Yeni Gelenler İçin Mükemmel 6 MOBA

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Marvel's Avengers, herkes için tüm kozmetiklerin kilidini açan son güncellemesini alıyor