Moda

Hunter Schafer, Vanity Fair Oscar Partisi’nde tüylü tek bir bluz giymişti.

Hunter Schafer, Vanity Fair Oscar Partisi'nde tüylü tek bir bluz giymişti.

Bir dahaki sefere rüzgarda uçuşan tek bir tüy gördüğünde, sakın coşkuHunter Schafer, onu bir üste dönüştürmen için sana ilham veriyor. katılım makyaj fuarı 12 Mart Pazar günü düzenlenen Oscar sonrası partisinde, 24 yaşındaki model ve aktör, muhtemelen uyumlu beyaz ip ve biraz bantla tutturulmuş, tamamen beyaz bir tüyden yapılmış bir üst giymişti. Schafer, cesur moda anlayışıyla tanınır (o coşku, sonuçta), ama bu onlar için yeni bir seviye. Minimalist Julia Fox var.

Oyuncu, üstünü denizkızı silueti ve beyaz platform ayakkabılarla düşük belli saten maksi etekle eşleştirdi. Glam için Schafer, konturlu yanaklar ve yumuşak pembe bir dudak ile dumanlı bir kedi gözü görünümü sergiledi. Koyu sarı saçlarını, eteğinin beline hafifçe değen yumuşak kumsal dalgaları yapmıştı.

karwai tang

Hunter Schafer geçen sene oradaydı. vf Lüks elf kostümü partisinden sonra. Ağartılmış bir kot elbise giydi ve saçını kulaklarının arkasında iki tutam sarı ile şekillendirdi, tıpkı bir figürden farklı olarak. Yüzüklerin Efendisi. Etkinliğin yanına geldi coşku Geçen yılın başından beri birlikte olduğu Costar Dominic Pike.

Arthur Holmes

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Anne Hathaway, eski Hollywood cazibesini modern bir dokunuşla temsil ediyor
İlgili yazılar
Moda

Anne Hathaway, eski Hollywood cazibesini modern bir dokunuşla temsil ediyor

Moda

Tüm Zamanların En İyi 65 Altın Küre Elbisesi

Moda

Quinta Brunson, vücut tipinin stilist bulmayı zorlaştırdığını söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir