Oyun Haberleri

Tatmin Edici Elden Yüzük Klipsi, Crystalians’ın Bir Çekiç Salıncağında Ezildiğini Gösteriyor

elden ring crystalians crushed with hammer

tatmin edici Elden Yüzüğü video, sinir bozucu Crystalian ikilisinin her birinin tek bir darbeyle ezildiğini gösteriyor. Elden Yüzüğü oyuncular, oyun boyunca çok çeşitli düşmanlar ve patronlarla karşılaşacak ve kullanıcılar doğru ekipmana sahip değilse, bazı normal rakiplerle bile başa çıkmak son derece zor olabilir.


Örnek olarak, oyuncular oyun boyunca birkaç kez Kristallerle karşılaşacaklar ve bu düşmanlar silahları köreltmek için zayıf. Yükseltilmemiş kör bir silah bile bu rakiplere büyük hasar verebilir, bu da onu çok önemli hale getirir. Elden Yüzüğü fanların en az bir topuz veya çekiç taşıyarak rahatlıkla kullanabilecekleri. Şimdi bir Elden Yüzüğü oyuncu bu zayıflıktan yararlanır ve Crystalians’ı tek vuruşta yerle bir eden yeni bir klip yükler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Elden Ring Teorisi Durum Etkisi İddia Ediyor Simgeler Referans Kesik Hikaye İçeriği

Bu video, Altus Tüneli’nde bir patron dövüşünde iki Crystalian’la karşı karşıya gibi görünen Reddit kullanıcısı GasaX tarafından yüklendi. Videoda görüldüğü gibi, GasaX bu savaşa büyük bir çekiç getirdi ve her iki Crystalian patronunu da tek bir vuruşla zahmetsizce yok ettiler. Bazı hayranlar, GasaX’in kullandığını fark edeceklerdir. Elden YüzüğüRoyal Knight’ın her vuruştan önce Resolve silah becerisi, bir sonraki iniş vuruşunun hasarını önemli miktarda artırır.

OKU  Cılız Asus Mini-ITX anakartında çubuk üzerinde bir yonga seti var

Oyuncular keskin olmayan silahlar kullanmıyorsa Crystalians’ı alt etmek zor olabilir ve yorumlar bölümündeki birçok kullanıcı, el becerisine dayalı silahlarla onlarla savaşırken hüsrana uğradığından bahseder. Kan silahları son derece popülerdir. Elden Yüzüğübu yüzden birçok oyuncunun bu rakipleri yenmekte zorlanması şaşırtıcı değil.

Bazı kullanıcılar, aynı anda üç Crystalian’ın yer aldığı savaşı not eder, muhtemelen Putrid Crystalians’ın patron dövüşüne atıfta bulunur. Elden Yüzüğü. Yorumların geri kalanı, Crystalians’ı yenmek için kullandıkları diğer stratejileri ve yapıları tartışan hayranlarla dolu, bir kullanıcı FromSoftware’in bu düşmanları bir dizi lansman sonrası yamayla sinirlendirdiğini iddia ediyor.

Yorumlardan birinde GasaX, bunun için Giant-Crusher devasa silahını kullandıklarını doğruluyor. Elden Yüzüğü inşa etmek. Bu silahı denemekle ilgilenen hayranlar, onu Leyndell’in yakınında bulabilirler, ancak oyuncular, onu etkili bir şekilde kullanmak için 60 Kuvvete ihtiyaçları olduğunu unutmamalıdır. Savaşlarında devasa silahlar kullanmak isteyen oyuncular için oldukça fazla seçenek mevcut. Elden Yüzüğü Starscourge Greatsword ve Malieth’in Black Blade’i en iyi seçeneklerden ikisi olmak üzere oyun boyunca.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Elden Ring: Denemeye Değer 8 Savaş Külü

OKU  Resident Evil 4 remake, uygun başlıklı Chainsaw demosunu aldı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.