Moda

Kate Hudson bir bandeau yular sutyeni yüksek yırtmaçlı bir etekle eşleştirdi

Kate Hudson bir bandeau yular sutyeni yüksek yırtmaçlı bir etekle eşleştirdi

Bu moda haftasında New York alışılmadık derecede sıcak ve Kate Hudson da dahil olmak üzere ünlüler sıska görünümler giyme fırsatını değerlendiriyor. 15 Şubat’ta, cam soğanı Star, Michael Kors defilesine resmi ama eğlenceli bir görünümle geldi.

Hudson’ın takımı, bir bandeau yular sutyen üstü (silüet eski ama güzel) ve uyumlu bir yüksek yırtmaçlı maksi etekten oluşan iki parçadan oluşuyor gibi görünüyor. Omuzların üzerine dökülen bir blazer ile, erkeksi ve kadınsı ince bir oyun var.

Gotham

Kate Hudson, görünümünü süper şeffaf siyah taytla tamamladı (sıcak tutuyor ama değil. bu sıcak) ve bir çift düz siyah topuklu ayakkabı.

Bu, aktörün NYFW’ye cesur bir tarz getirdiği ilk sezon değil. Hudson, 3 Şubat’ta Stella McCartney x Adidas Fashion Show’a kristal askılı bir üstle katıldı. Görünüm 2000’lerin cazibesini ödünç verdi ve bu benim Hayat bunun için. En son NYFW uyumuna benzer şekilde, Hudson bir blazer – bu sefer aqua – ve uyumlu bir asimetrik etek ekledi. NYFW bugün sona eriyor ve sona erdiğini görmek üzücü olsa da, Eylül ayında podyumlara çıkacak yeni görünümler için şimdiden heyecanlıyız.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kate Hudson, Glass Onion galasında kelimenin tam anlamıyla ışıltılarla damlıyor
İlgili yazılar
Moda

Anne Hathaway, eski Hollywood cazibesini modern bir dokunuşla temsil ediyor

Moda

Ünlülerin 2023'te Giydiği En Tartışmalı 10 "Yanlış" Ayakkabı

Moda

Ashley Park, siyah siyaha çıplak bir illüzyon dönüşü verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir