Moda

Luciana Barroso, kocası Matt Damon ile kırmızı halıda transparan siyah bir elbiseyle yürüdü.

Luciana Barroso, kocası Matt Damon ile kırmızı halıda transparan siyah bir elbiseyle yürüdü.

17 yıldır evli olan Matt Damon ve Luciana Barroso, 4 Aralık Pazar günü Washington DC’de düzenlenen 45. Yıllık Kennedy Center Onur Törenine birlikte katıldı. Çift, etkinliğe Damon’ın arkadaşı ve meslektaşı olan ve onur ödülü sahibi olan ve Julia Roberts’ın elbisesinin ilham kaynağı olan George Clooney’i desteklemek için katıldı.

Damon lacivert bir takım elbise ve siyah kravat takarken, Barroso şık siyah bir elbiseyle koordine oldu. Yere kadar uzanan elbisenin uzun, şeffaf kolları ve yüksek yakası, onu Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’na katılan bir akşam veya bir Noel partisi için mükemmel kılıyor. Çok yönlü!

Barroso elbiseyi bir çift büyük gümüş küpe ve cesur bir gümüş bileklikle eşleştirdi ve saçını rahat, romantik bir kabarıklıkla giydi. Görünümü yumuşak bir leylak rengi dudakla tamamladı.

Paul Morigi/Getty Images

Aslen Arjantinli olan Damon ve Luciana Barroso, 2003 yılında filmin çekimleri için oradayken tanışmışlardı. sana yapışır Miami’de. 2005 yılında New York’ta özel bir törenle evlendiler.

Pazar gecesi etkinliğinde Clooney’nin yanı sıra Amy Grant, Gladys Knight, Tania León ve U2 de yer aldı. Etkinlik 28 Aralık Çarşamba günü CBS’de yayınlanacak.


OKU  Elizabeth Debicki, 2023 Altın Küre'de Prenses Diana'ya zarif bir saygı duruşunda bulundu
İlgili yazılar
Moda

Amal Clooney, kırmızı halıda muhteşem eko-tasarım için eski modayı değiştiriyor

Moda

İspanya Kraliçesi Letizia neden bahar modasının en büyük ilham kaynağı?

Moda

Quinta Brunson, vücut tipinin stilist bulmayı zorlaştırdığını söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir