Moda

Idina Menzel, çene uzunluğunda dönüştürücü bir bob tanıttı

Idina Menzel, çene uzunluğunda dönüştürücü bir bob tanıttı

Idina Menzel, uzun buklelerini onu neredeyse tanınmaz hale getiren cüretkar bir kesimle takas etti – Broadway Kraliçesi olduğunuzda zor bir başarı. Etkileyici kariyeri boyunca, Menzel’in saçlarındaki tek büyük değişiklik, kısa süreli bir buz sarısı andı. Şaşırtıcı bir şekilde, saçlarını hiçbir zaman omuz hizasının altında kesmedi ama yeni yıla yeni bir görünümle giriyor.

Tony galibi, 17 Ocak’ta Lizzo’nun hit şarkısı “Scuse Me”nin melodisiyle ışıltılı bir Instagram makarası yayınladı. Sözler (“Kendimi hissederken beni affedin”) Menzel’in mükemmel kesimin her açısını, stile şekil ve hacim katan kumsal dalgaları olan çene uzunluğunda bir bob’u yakalarken büyüleyici olmasını sağladı. Instagram filtresi, büyük ifşayı vurgulamak için sıcak bir ışıltı ve sayısız ışıltı ekledi.

Menzel fotoğrafa “Demek bugün de böyle oldu ” yazdı ve başyapıtın arkasındaki sanatçı, ünlü kuaför Paul Norton’un etiketiyle. Yorumlar bölümü, hareketi öven hayranlar ve arkadaşlarla dolu: Dondurulmuş Costar Kristin Bell, Menzel’i övdü, “ÇOK SEVİMLİ KARDEŞ!!!” Oyuncu-fotoğrafçı Michael Kushner, “İşte bu an.” Bu andan daha fazlası – bu her şey.

Norton, emeğinin parlak sonuçlarını kendi Instagram’ında yayınladı ve dağınık bob’u elde etmek için kullandığı ürünleri etiketledi. Unite Hair, Selena Gomez ve Paris Hilton gibi ünlülerin yemin ettiği popüler bir saç bakım markasıdır. Norton, görünüme daha fazla tanım eklemek için Sıcak Araçlar’daki şekillendirme araçlarıyla devam etti.

Instagram’ın ışıltılı filtresi olmasa bile Menzel’in pembe yanakları ve kocaman gülümsemesi, onun yepyeni stilini ne kadar sevdiğini gösterecek kadar parlaktı. Idina Menzel herhangi bir görünümü her gün sallayabilir ve bu yeni kesim onun şimdiye kadarki en iyisi olabilir.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Haute Horror: İnternetin en sevilen femme fatale'i Beauty Spock ile tanışın
İlgili yazılar
Moda

Anne Hathaway, eski Hollywood cazibesini modern bir dokunuşla temsil ediyor

Moda

Ünlülerin 2023'te Giydiği En Tartışmalı 10 "Yanlış" Ayakkabı

Moda

Ashley Park, siyah siyaha çıplak bir illüzyon dönüşü verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir