Oyun Haberleri

Skyrim Hayranı Erkek Arkadaşından Gerçek Hayattaki Mara Muskasını Aldı

relationship couple Skyrim

Görünüşe göre bir hayran için havada aşk var Elder Scrolls 5: Skyrim erkek arkadaşı tarafından bir Mara Tılsımı hediye edilen. Geleneksel olarak romantizm seçeneklerini açmak için kullanılır Skyrimgerçek hayattaki rekreasyon, şaşırtıcı derecede doğru ve iyi hazırlanmış bir parçadır.


Yine de kopya, dünyadaki en iyi aksesuarlardan biri olarak nitelendirilmeyebilir. Skyrim kesinlikle mekanik bir bakış açısıyla, yine de birçok oyuncu tarafından romantik uygulamaları nedeniyle aranıyor. Dünyanın 9 tanrısından biri Yaşlı Parşömenler panteon, Mara aşk tanrıçasıdır. Adaşı olan muska, oyunculara büyü yenileme maliyetlerinde yüzde 10’luk bir azalma sağlıyor. Bununla birlikte, daha değerli etkisi, belirli NPC’lerle nihayetinde evliliğe yol açabilecek romantik diyalog seçeneklerini açma yeteneğidir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Skyrim Başarısı, Efsanevi Ejderhalar Hakkında İlginç Bir İstatistik Ortaya Çıkardı

Geçenlerde şanslı bir hayran, partnerinden bir hediye olarak Mara Tılsımı’nın gerçek hayattan bir canlandırmasını aldı ve Reddit’te bir fotoğraf paylaştı. Kullanıcı Froggie1912 görüntüyü yayınladı ve kopyanın kalitesi etkileyici. Muska, karmaşık tasarım işçiliği ve ortasına yuvarlak, zümrüt yeşili bir taş kakma ile neredeyse yerinde bir rekreasyondur. Parçanın oyun içi muadilinin kolye kısmının bir kısmı eksik olsa da, mevcut olan şey ne olduğunu netleştirmek için fazlasıyla yeterli.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #707: 27 Mayıs Cumartesi

Froggie1912, muska ile görünüşte çok mutluydu ve ona “şimdiye kadarki en iyi hediye” olarak atıfta bulundu. Yorumların çoğu, aksesuarın dünyadaki birçok romantik partneri etkilemek için kullanım amacına atıfta bulunarak çiftin geleceği hakkında tebriklerini dile getirdi veya spekülasyon yaptı. Skyrim. Bununla birlikte, Froggie1912 şimdiye kadar yaklaşan bir düğün olasılığını hiçbir şekilde tartmadı.

Diğer kullanıcıların iyi dileklerinin yanı sıra, yorumlar çoğunlukla oyunun gülünç derecede ham yumruklu aşk diyaloğundan alıntılar ve ayrıca her yorumcunun çiftin onuruna hangi evren içi alkollü içeceği içeceği tartışmasını içeriyordu. Çok sayıda alıntı ve referans, ateşli fandomun bir başka kanıtı olarak duruyor Skyrim toplamıştır. Tamamen özlenebilecek romantizm seçeneklerine sahip bir oyun için, sistem hala birçok hayranın kalplerinde ve zihinlerinde kökleşmiş kalmayı başardı.

Tabii ki, bu kadar yaygın bir aşkın ardındaki sebepler söz konusu olduğunda, evlilik olasılıkları yapbozun sadece bir parçası. Bu güne, Skyrim hala oyun alanındaki en güzel karmaşık fantezi dünyalarından birine sahip olduğu kabul edilmektedir. Bu kadar yüksek bir çıta setiyle, hayranlar, Bethesda’nın yaklaşan sürümüyle kendini bir adım öteye taşıyıp taşıyamayacağını görmek için hiç şüphesiz hevesli. Elder Scrolls 6.

Elder Scrolls 5: Skyrim PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

OKU  Tarkov, yasakladıktan sonra takma adlarını yayınlayarak 6.700 'dünyanın pisliği' dolandırıcısını alenen utandırıyor

DAHA: 16 En İyi Skyrim Romantizm Modu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.