Oyun Haberleri

Xenoblade Chronicles 3 Sürüm Güncellemesi 1.3.0

xenoblade-chronicles-3-cover

Xenoblade Günlükleri 3 oyunu 1.3.0 sürümüne getiren en son güncellemesini alıyor. Oyun Temmuz 2022’den beri çıkmış olsa da, Xenoblade Günlükleri 3 piyasaya sunulduğundan bu yana sürekli başarı elde etti; hatta 2022 Oyun Ödülleri ve Altın Joystick Ödülleri’nden Yılın Oyunu adaylığı aldı. Bununla birlikte, birçok modern oyunda olduğu gibi, sorunsuz ve eğlenceli bir deneyim sağlamak için oyun içi mekaniği dengelemek ve iyileştirmek için yamalar gereklidir.


Xenoblade Chronicles 3 için yayınlanan son büyük yama, Expansion Pass 2 için uyumluluk ekleyen ve bazı oyun içi özellikleri değiştiren 1.2.0 idi. Genişletme Kartı 3’ün 15 Şubat 2023’te kullanıma sunulmasıyla birlikte, yalnızca DLC’nin sağlayacağı içerikleri etkinleştirmek için bir güncellemeye sahip olmak mantıklıdır. Sadece bu da değil, başlatılan her yeni DLC ile başka sorunların ortaya çıkması ve oyun içinde hataları tetiklemesi mümkündür.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Xenoblade Chronicles 3 Hayranı, Noah’ın Piksel Versiyonunu Yapıyor

15 Şubat 2023 itibariyle, 1.3.0 Yaması Xenoblade Günlükleri 3 kullanıma sunuldu ve oyuncular artık oyunlarını güncelleyebiliyor. Daha önce de belirtildiği gibi, ana içerik uyumluluk sağlamaktır. Xenoblade Günlükleri 3Wave 3 DLC’si. DLC’nin üçüncü dalgasını satın alan oyuncular, bunu oyun içinde kullanabilecek ve onlara yeni kıyafetlere, yeni bir kahramana ve Challenge Battle moduna erişim sağlayabilecek. Ancak hepsi bu kadar değil, oynanışı iyileştirmek ve kararlı tutmak için bazı genel hata düzeltmeleri getirildi.

OKU  World of Warcraft, Yeni Ork ve İnsan Mirası Zırh Görev Dizilerini Tanıtıyor

Xenoblade Chronicles 3'ün DLC Genişletmeleri 3 ve 4 için Her Şey Onaylandı

İle Xenoblade Günlükleri 3′DLC’nin dördüncü dalgası zaten alay ediliyor, bunun Nintendo’nun yayınladığı son yama olmayacağını varsaymak zaten güvenli. Franchise büyük bir hit oldu ve Nintendo’nun mutlaka oynanması gereken özel oyunlarından biri oldu, bu nedenle unutulmaz bir oyun deneyimi yaratmak için başlığa odaklanılmasını bekleyin. Mış gibi gözüküyor Xenoblade Günlükleri 4 şu anda hala çok uzakta, bu nedenle hayranlar bundan sonra birkaç güncelleme daha beklemelidir.

Umarız bu yeni güncellemeyle başka sorunlar veya büyük değişiklikler olmaz. Önceki bir yamada, doğası gereği yalnızca kozmetik olmasına rağmen, Xenoblade Günlükleri 3‘nin ara sahneleri değiştirildi. Bazen bunun gibi küçük değişiklikler hayranlar tarafından fark edilir. Ve sadece görselleri etkilese de, bunun gibi şeyler daha önce duyurulmadı, bu nedenle çoğu oyuncu grafikteki hafif değişiklik karşısında şaşırdı. Bununla birlikte, Nintendo’nun hala büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu için oyunu desteklemesini bekleyin. Hikayeye ve oyuna daha fazla potansiyel eklemeyle, Xenoblade Günlükleri 3Daha fazla yeni içerik düşünüldüğünde raf ömrü biraz daha uzayabilir.


Xenoblade Chronicles 3 Yama 1.3.0 Notları

Ek İşlevsellik

 • Expansion Pass Wave 3 için uyumluluk eklendi.

Hata düzeltmeleri

 • İsim ve düşmanın eşleşmediği bazı düşman modellerinin yerleştirilmesi sorunu düzeltildi.
 • Bazı Testudoların “Armadillo”, bazı Armadilloların ise sırasıyla “Velites” olarak adlandırıldığı konular.
 • Son savaşı tamamlarken Sınıf Rütbesi 9’dan 10’a seviye atlamanın, açılması gereken Görünümlerin kilidini açmaması sorunu düzeltildi.
 • Bunun zaten gerçekleşmiş olması durumunda, güncellemenin indirilmesi sorunu çözerek görünümün kilidini açacaktır.
 • Roald, Fla’ran ve Zooza Collectopedia girişlerini tamamlamanın ilk ödülü göstermelerine neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Meydan Okuma Savaşlarında, Ses Ayarlarında Efekt ses düzeyini düşürmenin savaş seslerinin ve ayak seslerinin nispeten yüksek çıkmasına neden olmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Belirli bir zamanlama kullanarak bir ipten aşağı kaymanın parti üyelerinin sürekli olarak nakavt edilmesine ve dirilmesine neden olması sorunu giderildi.
 • Bir yükleme ekranı sırasında belirli bir zamanlama kullanarak düğmelere basmanın, oyunu başlattıktan sonra Savaş Menüsünün görünmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Mio’nun Zincirleme Siparişini başarıyla tamamlamanın Saldırgan ve Şifacı nefretinin azalmasına neden olmaması sorunu düzeltildi.
 • Oyun deneyimini geliştirmek için ek sorunlar düzeltildi.

Xenoblade Günlükleri 3 Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA FAZLA: Xenoblade Chronicles 3: Kaçırmış Olabileceğiniz 7 Gizli Konum

Kaynak: Nintendo

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.