Oyun Haberleri

Söylenti: Yeni Super Mario Oyun Detayları Sızıyor, Güya 4 Oynanabilir Karakter Olacak

super mario logo

Son söylentilere göre yeni bir 2D Süper Mario Nintendo Switch için geliştirilmekte olduğu varsayılan oyun dört oynanabilir karaktere sahip olacak. Nintendo tamamen yeni bir ana seri yayınlamadı Süper Mario 2017’den beri oyun Süper Mario Odysseyve son kez bir ana dizi 2D Süper Mario oyun çıktı Yeni Süper Mario Bros U 2012’de (indirim Süper Mario Yapıcı 2 ve mobil oyun Süper Mario Koşusu).


Yepyeni Süper Mario Son yıllarda deneyim kazanmak zorlaştı, en yakın hayranlar en yakın hayranlar haline geldi. Bowser’ın Öfkesi üzerine yapıştırılan genişleme Süper Mario 3D Dünya yeniden yayın. Franchise hayranları yeni Süper Mario Kardeşler. sabırsızlıkla beklenecek film, diğerleri yeni bir video oyunu projesi için aç. Böyle bir proje henüz Nintendo tarafından duyurulmadı, ancak sık sık bir Nintendo sızıntısı, bununla ilgili yeni ayrıntıları ortaya çıkardığını iddia etti.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Fan, Nintendo 64 Stili Grafiklerle İkinci Super Mario Bros. Film Fragmanını Yeniden Canlandırdı

Zippo, Nintendo ile ilgili haberleri sızdırma konusunda uzmanlaşmış bir bilgi sızdırıcıdır. En son blog gönderileri, 2D’nin Süper Mario Oyunun geliştirme döngüsünün sonuna yaklaşması ve oynanabilir karakterler olarak Mario, Luigi, Peach ve Toad’ın rol alması gerekiyor. Zippo, Peach’in ilk kez 2D olarak oynanabileceğinin altını çizdi. Süper Mario beri oyun Süper Mario Kardeşler 2 NES’te.

OKU  Bugün Wordle: 2 Kasım Perşembe için ipucu ve cevap #866

süper mario-bros-film-şeftali-kurbağası

Zippo’ya göre bu yeni 2D Süper Mario oyun 2023 veya 2024’te piyasaya sürülecek. Bu doğruysa, nispeten yakın bir gelecekte bir açıklamanın olabileceğini varsaymak mantıklıdır, ancak Nintendo şu anda herhangi bir Doğrudan veya sunum duyurmadı. Söylemeye gerek yok, hayranlar bu bilgiyi büyük bir şüpheyle almalı ve Nintendo’dan resmi bir açıklama gelene kadar beklentilerini kesinlikle kontrol altında tutmalı.

Eğer bu yeni 2D Süper Mario Kardeşler. Oyun gerçekten var, Nintendo’nun sonrasına kadar beklemesi şaşırtıcı olmaz. Süper Mario Kardeşler. duyurmak için sinemalarda film prömiyerleri yapılıyor. Nintendo, tanıtımı için çok çaba sarf etti. Süper Mario Kardeşler. film, kendisine adanmış Nintendo Direct sunumlarına ev sahipliği yaptığı noktaya kadar ve bu nedenle Big N, yeni bir oyun duyurarak dikkatini dağıtmak istemeyebilir.

Her halükarda, bu, Zippo’nun sözde yeni 2D hakkında iddialarda bulunduğu ilk sefer değil. Süper Mario geliştirme aşamasında olduğu söylenen oyun. Daha önce oyunun “Yeni” yi terk edeceğini söylediler. Süper Mario adlandırma kuralı ve Foreman Spike’ın dönüşünü görecekti. Yıkım ekibi. Bu iddialarda herhangi bir gerçek olup olmadığı henüz görülmedi, ancak eğer yeni bir 2D Süper Mario Oyunun duyurulmasının ardından Zippo’nun sızıntılarıyla ne kadar örtüştüğünü görmek ilginç olacak.

yeni Süper Mario Kardeşler. Oyunun Nintendo Switch için geliştirildiği söyleniyor.

DAHA FAZLA BİLGİ: Super Mario Odyssey, 5 Yıl Sonra Hala Yenilmesi Gereken Platform Oyunu

Kaynak: Zippo

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.